reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Świeżynko, Gusia też się częściej w nocy budziła. Masz rację, w sumie to fanjnie, że Gabi więcej daje pospać :-)
Mongea, Gusia została na noc nasmarowana, wyklepana, zobaczymy co tam do jutra z tego wyjdzie... A drożdże wcinam ale w ciastkach :-D :zawstydzona/y: Jeszcze 5kg na plusie... Powoluśku to teraz idzie... Boję się, że przez Święta przytyję :zawstydzona/y: :dry:
Aletko, ten internista to jakiś totalny ingorant!!! :szok: A stomatologa dziecięcego skąd wzięliście? Dla mnie tylko problematyczna byłaby sprawa podstawowa - otwarcie przez dziecko buzi :-( Agniesia ledwo daje sobie "zajrzeć" pediatrze w przychodni - o ile rozwarcie paszczęki na szerokość max 2cm można nazwać "otwarciem"...:cool2: Tak czy siak dziękuję Ci za opis i wytłumaczenie.
Coletta, mi to karuzela łańcuchowa kojarzy mi się z czymś dla co najmniej młodzieży, ale ja dawno nie byłam na wesołym miasteczku :zawstydzona/y: i być może pamiętam tylko coś z dzieciństwa... Łańcuchy miały po ładne parę metrów (5?) i dość szybko się to kręciło. Dlatego dość sceptycznie odnoszę się do Twojego pomysłu... Musiałabym zobaczyć... Skoro jest napisane, że od 2 lat, to musi być zupełnie coś innego niż pamiętam.
Aletko, Evik, Coletta, dziękuję za komplementy zdjęciowe :-) Co jakiś czas Wam teraz coś będę wstawiać, skoro się Wam podoba :-D
 
reklama
Wiolinko cudne te Wasze wspólne zdjęcia (już wcześniejsze były ekstra) aż mi się coś zachciało, wiadomo czego. Ale posiadanie drugiego dzieciaczka oddala się coraz bardziej w czasie aż zaczynam w to wątpić czy to wogóle nastapi:no:
A u nas właściwie bez zmian. Błażejek gadać nie chce ale coraz bardziej zaczyna się buntować. Mamy ostatnio problemy z pupą, wygląda fatalnie. Podejrzewam tu alergię, bo buźkę też mamy zsypaną. W zwiazku z tym złym stanem pupy zakupiłam już majteczki i miałam przez ten weekend wdrażać sikanie na nocnik ale nie wyszło. Było tysiące innych spraw do załatwienia poza domem. Ale Błażejek dzisiaj mnie zaskoczył i raz załatwił się na nocnik:-) po uprzednim wygonieniu wszystkich z pokoju. Ale był tym zachwycony.

Buziaki dla maluszzków!
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

SUPER OKAZJA! Maclaren Twin Techno nowy! Polecam! (181439127) - Aukcje internetowe Allegro

pozdrawiam

pamciaw
 
Martek,gratki dla Błazejka :tak: ,hymmm,a może sam sobie ustalił pore kiedy zacząć ...;-)

Wiolinko,no raczej 5m te łańcuchy nie mają,bo to taka karuzelka dla maluchów,i pan mnie zapewniał ze jedzie wolno,a po południu jak było czynne to Wesołe Miasteczko to niestety nie dotarłam tam (był mąż z Karolą) i nasze pojęcia "szybko" moje i męża moga sie różnić dość mocno więc dokładnie to nie wiem:baffled:
Na razie Karola nie przejechała się jeszcze na tej karuzeli...

Karola przechodziła koło "zamku strachu" i po powrocie do domu bardzo przeżywała że BUU robiło akuku(buu to jakis diabeł),przejęta była niesamowicie...
No nic powiedziałam jej że nie ma bac się BUU bo zawsze jest z Mamusią lub Tatusiem....Ale to jest pierwsza rzecz/postac której moje dziecko się boi...
Szkoda ze z nimi nie byłam.
Ale za to wreszcie mam okna umyte:-D :cool2:

Minko,dzięki za podpowiedź,,...ale z warzywami na patelnię juz pare razy próbowałam,Karola jedynie ch etnie by z tej potrawy jadła mięsko i marchewkę(gotowana zakazana)
ale postęp jest ogólnie widoczny bo dziś na rynku domagała się:paluszków(no nie dostała biedna) i winogron:-) :-)

aaa no i zaraz północ to z Okazji 1 kwietnia życzę Wam super żartów PrimaAprilisowych :-D:-D
 
Martek, dzięki :-) A z tą wysypką to masz jakieś podejrzenia co ją mogło spowodować? U nas reakcja wystąpiła po zjedzeniu w kilka dni mnóstwa mandarynek, mimo iż wcześniej cytrusy były OK. Teraz się waham, kiedy znów spróbować. Gratki nocnikowe!
Nenyah, zawstydzasz mnie:zawstydzona/y: :-) Dziękuję
Coletta, u nas też wczoraj okna poległy :-D A co do bania się, to ja z kolei ostatnio wyłączyłam Gusi jakąś bajkę, bo tam jakieś duchy latały i straszyły. Bez sensu. Co ma się dziecko bać. Jak na razie wolę bajki typu Listonosz Pat, Nodi czy Kot Filemon, gdzie nie ma takich elementów, że ktoś się czegoś boi, jakieś strachy, duchy...
Aletko, prześlij mi ten adres, temat zębologa ostatnio mnie zafrapował. Wprawdzie jeszcze nie wiem, kiedy byśmy się wybrały, ale to chyba dobry pomysł... I masz rację, lepiej teraz pocierpieć 2 minutki niż potem przy borowaniu...
 
Witajcie dziewczyny :-)

A ja cały weekend siedze sama z dziewczynkami,bo mąż pojechał do Wa-wy i wraca dzisiaj wieczorem.A tak długo juz nie byliśmy wszyscy razem na spacerku :-(

Aletko i wiolinko Jak czytam wasze posty o dentyście ,to zaraz po świę tach zmykam z Wiki lakeirować ząbeczki ;-) Tez nie chce za bardzo otwierać buźki,a jak biały fartuch widzi to płacz na całego.No ale niestety macie racje że lepiej dwie munutki posiedzieć bezboleśnie niż puźniej płącz potężny bo dziurki w ząbkach :-)

A to moja wczorajsza praca :-)

9e71acf8b5a88070.jpg
 
witajcie :tak:

Do stomatologa też chyba się wybierzemy.Pewnie po świętach.
Karola po syropach ma lekko beżowe naloty na ząbkach i ostatnio bardzo niechetnie myje ząbki(a tak lubiła...)

Czarnulko,pocieszę Cie tylko tak że już za klika dni Święta i będzie na pewno bardzo rodzinnie i pewnie nadrobicie zaległości z mężem w "rodzinnym komplecie"
A Twoja wczorajsza praca fajowska :-)

Sorry ale nie doczytałam wszystkiego i nie wiem ...Aletko,czy to lakierowanie jest odpłatne?
 
Hej hej

Sypię dzisiaj zdjęciorami
Nadrabiać będę zaś

rysuję sobie
rysuj2zo0.jpg


padłem na kolana
rysujby5.jpg


mamo, ja ubieram czapę i idę jeszcze na dwór. Nie chce siedzieć w domu
czapa2ab8.jpg


na placu.Wspinam się
wspinamsipe1.jpg


Dzisiaj z ZOO
z mamą i tatą.Za nami rybki
trjcaru5.jpg


39373475qk9.jpg

karmię sobie zwierzaka
karmi2ah5.jpg


karmizxb1.jpg


z żyrafką.
zzyrafkqu3.jpg


i na koniec żyrafka solo
yrafkawp5.jpg


Zdarzyłam zrobić tylko pare zdjęc bo w połowie spaceru siadły nam baterie. Bwwrr
 
reklama
Ale śliczna WIolinkowa rodzinka:tak: i Beatkowa też:tak:

Na lakierowaniu nie byliśmy, bo mała jeszcze nie doszła do siebie po chorobie, ale wybieramy się na dniach. U nas kosztuje 20 zł za wszystkie zęby, powtarza sie co 2 miesiące.

Do napisania.
 
Do góry