reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hello:-) Wpadłam sie przywitać. Zaraz zmykam robić krokieciki z pieczarkami i serkiem topionym:-) Mniam mniam. Kuba przed chwileczka sie obudził, wypil mleczko i siedzi sobie grzecznie w łóżeczku bawiąc się. U mnie znó przez noc nasypało śniegu:szok: Marzy mi się koniec zimy i ciepełko;-)

Marlenko Marysia to bardzo bardzo ranny ptaszek. A na basenik w sumie też nie masz daleko. Mam nadzieję, że babcia nie da Ci wycisku na zakupkach

Ula gratulacje dla Zuzi. Widać pierwsze efekty. Czyli pierwsze koty za płoty. Trzymam kciuki za dalsze odpieluchowanie

Daruunia wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu
 
reklama
Witam
Ja od 10 w pracy siedze w 2 swetrach i polarze brrr - ogrzewanie sie zepsuło...:baffled:
Nadia dzisiaj siedzi z opiekunka...Fabio w przedszkolu...

Mamootku hihi no no mozemy sie wirtualnie wspierac :-D
Ula ja robie podobnie w łazience Nadii tylko zwierzatka ukladam i ona mi pokazuje na nie, oczywiscie najwiecej jest zabek bo to antyposlizgowe do wanny :) i Nadia pieknie mowi ZAba - to jej ukochane zwierzatko hmm :dry:

Do Milego...
 
Przywitanko !!
Ależ u mnie jest zamieć snieżna - u Was też ?? Już w nocy zaczeło mocno wiać a teraz jeszcze ten mega sypiący śnieg ... Pracuje na 13 pietrze, więc widok mam bajerancki !! ;-):tak:
Co wiecej ... ? Nuda :-D Natalka siedzi w domciu z opiekunką. Jak na razie jestem z obu dziewczyn bardzo zadowolona. Opiekunka widać, ze stara sie jak może co bardzo mnie cieszy - oby Jej tak zostało. Mała wczoraj pospała ponad 3 godzinki :-p-nieźle, co ?! Mąż na wyjeździe a ja w pracy. Ot taki dzień :blink:
Lilianko ruszaj się, bo jeszcze do krzesła przymarzniesz ;-)Współczuje warunków w pracy. Mam nadzieje, ze szybko naprawicie ogrzewanie.
Aga czy przepis na te krokieciki jest na odpowiednim wątku, bo brzmi apetycznie? Może się skusze ...
Mamoocik, Marlenka zazdroszcze basenu.
I teraz wiem juz parwie dokładnie, gdzie mieszka Monika ;-)
 
Witam i ja :-) u mnie tez sypie na całego na Woli :-)
Ja się zastanawiam jak komunikacja będzie działać :baffled: jak ja biedny żuczek do domu wrócę :happy2:
Może m po mnie przyjedzie bo ma sprawę niedaleko mojej pracy
 
Kasia a Ty jeździsz z zachodniego?
Co do komunikacji, to faktycznie byle deszcz czy śnieg i stolica STOI :baffled:

Dobra, lece z przyjaciółka na obiadek - narazie !!!!




Wiecie kiedy będzie koniec świata? - Kiedy drogowcy zaskocza śnieg ... a nie odwrotnie ;)
 
Ostatnia edycja:
Acha, pytam, bo codziennie wsiadam i wysiadam na zachodnim w drodze do pracy. Koło Kasprzaka przejeżdżam codziennie. Cztery przystanki 523 i jesteś u mnie ;-):tak:
 
Witajcie dziewczyny!!!
U mnie sypie śnieg od rana. O pracy napisze na zamkniętym, bo jest o czym;-):no: Ja nie zrezygnowałam jeszcze, ale te dwie panienki co ze mną były poddały się po 1 dniu pracy tam, a w ten piątek będzie mój już 3 dzień - to chyba rekord. Ale o tym na zamkniętym.
Póki pamiętam. Basia pierogi mam jeszcze w zamrażalniku:-) Z Wa-wy do O-ki niedaleko, zapraszam - a i Joluś niedaleko:-p:-):-D

Daria wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. DUŻO MIŁOŚCI!!!!
 
reklama
Witam i ja :)
Patyczku zasypuje nas :-D pada i pada i końca nie widać ale podobno sobota niedziela słoneczna zobaczymy jak to będzie
U nas wszystko ok Mikołaj od soboty spi już sam w swoim własnym łóżku i nawet nie spada :tak:
No właśnie Basiu nie daleko :-D
 
Do góry