reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Cześć Laseczki:-) Klikam do Was z łóżka;-) kubeczek kawki stoi obok;-)
Nie wiem jak u WAs ale u mnie znów sypie śnieg i przez noc tyle nasypało że az w szoku jestem:-( Dzieciaszki ładnie nockę przespały i ot tyle u mnie:-)

Marlenko 5 kg to świetny wynik. Gratuluję. Wczoraj wieczorem miałam problemy z netem raz był raz nie o skypie nie wspomnę. I narobiłaś mi smaczka na ciasto drożdżowe mniamciu mniamciu

Mamoot fajnie masz z dwiema drzemkami. Staś to śpioszek ;-) U nas już od dawna jedna drzemka koło 12 i śpi 1,5-2 godziny

Joasiek super, że udąło Ci się sprzedać suknię. Życzę powodzenia przy sprzedaży na allegro oby wszystko ładnie się sprzedało. Widzę, że imprezka udana:tak: I oczywiście życzę udnaego wyjazdu weekendowego. Bawcie się dobrze
 
reklama
Witam
Wczoraj nie mialam sił na pisanie... pracowalam wczoraj i w domu bylam po 19 - do tego potworny ból głowy mialam...
Nocka minęła spokojnie, Fabian wczoraj został u mojej babci.. mąz juz w pracy a ja od rana testowałam nowy odkiurzacz.. w zeszłym roku m zrobił spore zamówienie z jedne firmy, a w prezencie dostał odkurzacz... :-p Nadia oczywiscie testowała ze mną hihi

Marlenko jejka 5 kg - moje gratulacje... az Ci zazdroszczę- ja niestety 3 kg przytyłam - ze swojej winy - jak durna jem słodkości i inne frykasy :baffled:
Basia wczoraj pizzowała i ja tez... ehhh
Kasiu ehh no to pech... czasami tak bywa ale po złych aurach przychodzą te lepsze :tak:
Aga u nas to samo - śniegu po kolana ...

No dobra ja uciekam, dzisiaj znów mam gości i musze z lekka chalupę ogarnąc ... i obiad jakiś strzelić ... :p

Miłego Weekendu życzę !!!
 
U nas wózek w użyciu. Staś uparciuszek często lubi w nim jeździć. Ale za to jak sie uprze, ze chce chodzić, to za nic sie go do wózka nie wsadzi.

A dziś pierwszy raz wyszedł góra z łóżeczka... :baffled: Jeśli się to będzie powtarzać, to czeka nas kupno materaca lub łózka dla Stasia i całe przemeblowanie pokoju chłopców. Może w końcu przyjedze czas na łóżko pietrowe.

Marlenko, 5 kg to świetny wynik. Gratuluję!:tak:
 
Już mam nowe akwarium
:-D:-D:-D

Kasia niemozliwa jestes:-p

Lili,ale zazdroszcze Ci gosci,ja mam zaproszenie do mojego brata i jego dziewczyny na tort:-pi tak sie zastanawiam isc czy nie isc:-Dco ciekawego zmontowalas na obiadek?u mnie kasza gryczana;-)
Kupilam dzisiaj Marysi fajne spodnie dresowe i takie w stylu you can dance:-Dhihi no dobra ide zjesc obiad,pa,pa do pozniej lasencje moje
 
Kasiu ile masz rybek???

Witam ja sie zamulam przy kompiku,sliczne slonko na dworze,ale fajnie:-)a co porabiacie laseczki,ja juz po sniadanku jestem,ale w polowie jeszcze w pizamce:-p
 
Hej Kobiety!:-)
Pare dni mnie nie bylo,brak czasu na bb.Znow musialam dluzej pracowac,a wczoraj jezdzilismy po komisach,bo kupujemy w koncu samochod.Teraz problem,bo nie mozemy sie zdecydowac-znalezlismy superanckiego Forda S-max,ale troche drogi.Za to wyposazenie full wypas,bardzo zadbany,zadnej rysy.....

Joasiek-ale masz super z wolnym czasem:-)Mozesz sobie jezdzic na pare dni w gosci,zapraszac gosci do siebie-taki relaks,nie?:-)Gratuluje tez sprzedania sukni:-)
Asiowo-sielanka u Ciebie,jak milo czyta sie takie szczesliwe posty:-)
 
Witam po tygodniu
Niestety M w domu = pełna okupacja laptopa
U nas ok od 3 dni uskuteczniamy pożegnianie z pieluchami, poki co jedyny efekt to sterty majtochów i rajtek do prania :baffled: ja nie wiem takie to małe a juz kłamać umie! Pytam sie czy chce siku a ona "NIE" a za sekuntę stanie w koncie i się zleje!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ach!

Ale ale w zezły weekend wyszalalam sie małolata:-D a od czwartku chodzę ze szwagierką na basenik (kręgosłup sie domaga uwagi) , śnieg nas zasypie na dobre, ale coż alleluja i do przodu:-D:-D Zuzol mi sie buntuje ie chce na dwór wychodzić. Histerii dostaje a mi w to graj nie muszę chodzić po tym zmarźniętym świecie :-D:-D:-D Jeszcze żeby sie chłopa z domu pozbyć na jakie 8 godzin dziennie:-D:-D:-D:-D
 
witajcie

Agatka spi, a my siedzimy rodzinnie przy kawce i ciasteczkach owsianych, które w koncu zrobiłam (od tygodnia za mna chodziły:-)) - jak na 1 raz to całkiem niezłe:tak:

Kupiłam dzis smoczek, bo mała bez przerwy chce cyca wiec jak juz bede miała bardzo dosc, to go dostanie, choc dzis na próbe go dostała i natychmiast załapała, wiec zobaczymy... wolałabym jej nie dawac, ale wole dac smoczka niz sztuczne mleczko a niestety przy Paulince nie moge sobie pozwolic na ciagłe siedzenie z Agatka i cycem na wierzchu:-p
 
Bry!
Wpadam na cchwilkę przywitać się i pwoedzieć że żyje...

Wczoraj mileiśmy gości przyszło dwóch kolegów z rodzinami ode mnie z pracy i posiedzieliśmy do 2 :szok: teraz wszyscy nie wyspanie hihi

Bart dzisiaj zwymiotował... chyba coś mu zaszkodziło, albo stanęło na żołądku... wygląda że to było jednorazowe- bo apetyt ma z powrotem ;-)

Przepraszam że tylko o sobie, ale Ł mnie goni bo chce na kompa :sorry2::-);-)
 
reklama
Ula, dzielna decyzja z odpieluchowaniem! :tak: My czekamy na ciepełko. Co do "kłamania" w kwestiach siusiania, to wiele dzieci tak robi. Widać nie moga sie skupic na tym co ważne. Powodzenia i cierpliwości. :tak:

Ja jutro idę pierwszy raz po zwolnieniu do pracy. W sumie w styczniu pracowałam tylko 1,5 tygodnia. A tak ciągle zwolnienie :szok: Mam nadzieję, ze teraz już koniec tych chorób. Bo sie porządnie wysiedzialam w domu i czuję się zupłnie zdrowa.
 
Do góry