reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Patyk i ja trzymam kciuki, na pewno sie uda :tak:

u nas okropny wiatr się zerwał i zaczyna sypać śnieg, oj ciekawa się nocka zapowiada i jutrzejszy dzień :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry. witam się z zasypanego Pomorza. Katastrofa co to się dzieje:szok: Jednak bardziej podobała mi się zeszloroczna zima;-):-D Poza tym u nas nic nowego. Wczoraj byłam na rowerach i jak wróciłam nie miałąm siły już na nic:-D

Patyczku trzymam kciuki, żebys to TY dostała tą pracę:-)

tak się zastanawiam, czy jest jeszcze u nas oprócz mnie mama karmiąca :confused:
Na pewno Asiowo;-):-D:-D Ale tak na serio to chyba TY Martuś zostałaś:tak:
 
Witam rankiem

Agusia no to chyba masz rację co do karmienia :-D u Ciebie masakra, ale do nas na szczęście te intensywne opady jeszcze nie dotarły i tak szczerze, to mam nadzieję, że nie przyjdą, bo sam wiatr juz daje się we znaki :sorry2:

dzisiaj znów prawie całą noc spalam z małą, bo inaczej się wybudzała :dry: musi mocno przezywać brak cycusia w dzień, ale nie mogę jej ustąpić... jak zacznie lepiej spać, to powalczymy o nocne cycanie;-)
no i dzionek będzie dłuuuuugi, bo mała wstała grubo przed 6 :baffled:
 
Witam z zasypanej łodzkiej ziemi... ;)
Jakaś porażka z tym śniegiem, u nas prawie po kolona. A ja dzisiaj do ZUS - u muszę jechać. blehh a juz myslalam, ze posiedzę w cipłym mieszkanku no ale jak mus to mus ... :p

Kasiu no to masz Ci los z tymi pociągami...

Milego Dnia życzę !!!
 
Hehe wszystkie nas zasypało. Mi tam sie taka zima podoba. Co prawda nie muszę dojeżdżać do pracy samochodem, więc mnie problemy komunikacyjne nie dotyczą.
 
hej hej...

Piekna zima za oknem:tak: Dzis tatus zostanie z młodsza, a ja pewnie sie wybiore na sanki z Paulinka, a niech ma mame tylko dla siebie:tak:

Tak tak, ja jestem mamą karmiąca:-DJak mi tego brakowało! Cudowne uczucie:-) i mój tata przyjechał do Paulinki, a ja wyskoczyłam z Agatka na wizytę patronażową... Malutka zdrowiutka i przybrała w 2 tyg 720g:szok::-D smakuje jej mamusine mleczko:-p

miłego dzionka!
 
Hejka kobitki :-)

Wiem, wiem, ciagle mnie nie ma :zawstydzona/y: Mam zastoj zimowy i jak tu ktoras napisala zapadlam w sen niedzwiedzi :-p Czytam, ale z pisaniem gorzej :zawstydzona/y:
U nas nadal proza zycia, no moze oprocz tego ze intensywniej mysle o pracy, bo od marca podania zanosic trzeba :sorry2: Olcia kica nadal, teraz w te mrozy musimy sobie jakos czas organizowac w domku :tak: No ale mamy "kedki", "fabki" wiec nie jest zle ;-) No i mamusia upolowala corci ukochane tubisie "pinki pinki" "po" "lala" "dipi" wiec zabawy z nimi nigdy dosc :-) Nawet z nimi spi :sorry2: na szczescie wybiera te ktore dzwiekow nie wydaja ;-) Teraz wlasnie spi, mam nadzieje ze dluzej, bo zaraz ma sie pojawic jakas dziewczyna do mierzenia mojej sukni slubnej... moze tym razem sie uda :sorry2: Trzymajcie kciuki! A wieczorkiem smigamy(o ile snieg pozwoli) na roczek do kolegi Oli :tak: Takze bedzie impreza :-D
To tak w skrocie u nas :zawstydzona/y:
Przesylamy buziole ciotkom ;-)
 
Ostatnia edycja:
Jestem ....
Sprawy urzędowe zalatwiłam... naszczęscie mam kolezanki tam pracujące i szybko załatwia sie niektóre sprawy :)
Jutro z samego rana ide do pracy , nie wiem czy to przeżyje :-phihi
Wczoraj wieczorem wybralam sie do Łodzi na zakupki, chcialam sobie cos strzelic w ramach urodzin i pech nic nie było ciekawego dla mnie :sorry2:no może innym razem... oczywiscie dzieci nabyly po ciuszku :-p
Kasiuu hihi :blink:no ciekawa jestem jakby przed Tobą stało jakies ciachoooo - co wtedy by było
??????? :-D

Ok ide zrobic sobie kawę
p.s. co tu taka cisza??? - :confused: hmmm
 
Kasieńko melduję sie na rozkaz:-) Wybrałam sie z Kcprem na tańce i okazało się że odwołane:wściekła/y: Pani stwierdziłą, że nie miała numeru telefonu:wściekła/y::wściekła/y:
a żeby było mało to jeszcze zakopałam się w śniegu dobrze, że szło kilko młodzieńców to pomogli mi wyjechać:zawstydzona/y: Koszmar. Podobno drogi z Koszalina i Slupska do nas są nie przejezdne. Masakra jakaś.

Marlenko pytałaś kiedyś jak Kacprowi idzie na tańcach. A więc nawet nieźle sobie radzi. Kręci dupcią jak tralalalalal:-D:-D:-D

Asiowo jak tam wypad na saneczki z Paulinką się udał?? Mała potrzebuje Cie teraz bardziej niż kiedyś. Pamiętam jak Kacper upominał się o czas dla siebie. I Agatka to głodomorek. Pięknie przybiera na wadze

Kasiu może, następnym razem trafi Ci się jakis przystojniak. Wszystko przed Toba:-D:-D

Lila dobrze mieć znajomości w urzędach zawsze można szybciej pozałatwiać sprawy. A co do zakupów to napewno coś upolujesz następnym razem;-):-D

Joasiek fajnie, że zajrzałaś. Brakuje nam tu Ciebie:tak::tak: Udanej imprezki życzę bawcie sie dobrze;-):-)

Marta powodzenia i wytrwałości Ci zyczę w odstawianiu. Mi sie wydaje, że przez to, że dajesz jej cyca w nocy to budzi się częsciej żeby się nim "nacieszyć".
 
reklama
Dobry wieczór moje miłe!

Ja jak zwykle zaganiana, nie miałam kiedy napisać, dzisiaj wróciłam z pracy o 17:00 ehhh ledwo co wróciłam, a tu koniec dnia... Ł poszedł na noc do pracy, a ja urzęduje z Tutkiem, jutro mam do roboty na 14-stą ;-)

Zima u nas tez powariowała- chociaż dzisiaj było ciepło -2st, ale za to śniegiem posypało... Mata mieliście tam burzę śnieżną? Bo moja mama mówiła, że tam aż grzmiało i tak sie bali wszyscy w domu że szok! Pierwszy raz sie z takim czymś spotkali...
Mrozy maja znów lada dzie wrócic... ehhh

Mata mam nadzieje że uda Ci sie odstawic Dobrusię od cysia...
Patyk trzymam kciuki!!!
Agus dobrze, że młodzi mężczyźni Wam pomogli! A co do Kacpra tańców to wierzę, że on świtnie rusza tyłeczkiem, pamiętam jak tańczył do tej piosenki o koparce :-);-):tak:
Joasiek, mam nadzieje że bedziesz częsciej pisala na bb- brakuja nam Ciebie no i co? Sukienke udało się sprzedać?
Asiu jak tam wypad na sanki? I jak tam P poradził sobie z małą- on pewnie wprawiony w boku to problemu nie było! Gratuluje tak pieknie rozwijającej sie córci!
Kasiua halo, halo czy Ciebie też zasypało? Wywołałaś mnie i co gdzieś Ty? ;-)
Liluś cieszę się że sprawy w urzędzie załatwione- a co do jutrzejszego wyjścia do roboty to świetnie Cie rozumiem...
Marlenka a Ty co- pewnie na siłowni?
A co z Pania Ulą? Gdzieś ta sie podziała????
mamoot jak dobrze, że komuś zima pasuje na całego :-);-)
 
Do góry