reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
To ja się zamelduję.
Nocka fajna, zaraz zbieram się na zjazd, a tak mi sie nie chce :zawstydzona/y:
Kasiu a to Ci artystka z Oleńki :-D
Marlenko jak tylko m zrobi porządek z kartą pamięci w aparacie to coś wrzucę:tak:
 
reklama
Właśnie Mata , fajnie że sobie coś fajnego kupiłaś dla siebie :-)
Ano artystka , bierze za rękę , ciągnie do kuchni , potem rączki do góry i pokazuje palcem da da - no i wybrała truskawki z kompotu

Helloł dzidzie moje :-)
 
No widzę, że bb ruszyło, ja jednak jeszcze będę na chwilę na miejscu pracy, dopiero gdzieś po 9-tej ruszymy.... więc jeszcze z Wami posiedzę... :-)
 
Dziewyczy witam!!!!!!!!!!!!

Ja na sekunde,sprzatam teraz,piore,prasuje,zaraz bede gotowac,szykuje mamy pokoj itp,robie porzadek w malej szafie,mam teraz bajzel,na chwilke zasiadlam do kompa i wreszcie zjadlam sniadanko,pozniej sie odezwe

Milej soboty!!!
 
Witajcie!

U mnie ślicznotki już jakiś czas nie śpią. Ja mam jakiegoś nerwobóla w łopatce i nie za bardzo mogę lewą ręką ruszać. Małe chorowite, Julka ma katar, a Ania na razie jeszcze nie. Adam poszedł, bo miał zlecenie i nawet nie wiadomo, kiedy wróci stamtąd. Siedzę z małymi w domu i chyba wscieklizny dostanę... małe już po śniadaniu, a ja zaraz zjem może, bo później nie będę mieć jak zjeść :szok:

jakiś humor mam do kitu dzisiaj... jak sobię pomyślę o świętach, mikołajkach to mi się płakać chce :-(

Darunia, udanej pracki!!!

Martusia, udanego zjazdu :-)

A wszystkim drogim Paniom życzę miłego dnia!
 
Witam Serdecznie ze słonecznego Zgierza...
U nas wszystko ok.
Dzisiaj niestety nie mamy żadnych planów andrzejkowych i siedzimy w domku ... a szkoda...:sorry:
Z uwagi na świetne warunki atmosferyczne zamierzam umyć okna w całym mieszkaniu...:rofl2: tylko zastanawiam sie co zrobć z moim osobistym szatanem zwanym Nadiozem...cos wymyslę....

Miłego Weekendu życzę ....
 
Dziołchy ale Wy od rana pracowite!

Lilianka ja też musze okna umyć, ale żywcem nie mam kiedy...
Co do Andrzejek to ja też będę siedzieć w domu, na dodatek Ł idzie na noc do pracy, a ja sama z Tutkiem zostanę...

Dziękuję za życzenia odnoścnie miłej pracy, zaraz sie zwijam i muszę jechać na miasto... ehhh a nie chce mi sie, jakoś mi zimno...

Ewa zdrówka dla dzieci!

Marlenko czekamy, czekamy!

A Mata pewnie na wykładzie się nudzi :rofl2:;-)
 
reklama
Do góry