reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hihi nie nie, to masc przeciwgrzybiczna, ale jak mojej Nadiozie czasami sie cos zrobi ( a mysle ze moze od kupki to sie zrobiło) to ta masc migusiem pomaga. No te nasze cipuszki kochane ....
 
reklama
Liluszka dziękuję za zyczonka:tak: Kubalo śpi, Kacper zaraz też się kładzie a ja z M wypijemy drinusia.
Kasiu ta maść o której pisze Lila też słysząłam że jest bardzo dobra. Mam nadzieję że krosteczki poznikają szybciutko.
Buziaczki laseczki
 
No Agula to niech cię tam mężulek dobrze wypieści potem bo takie urodzinki okrąglutkie to trzena uczcić wszystkimi sposobami:-)
 
Zgadzam się z Kasią !
Nocki upojnej - Agunia życzę!

Kasiu,ja też kiedyś stosowałam ta maść i jest ok,
tylko nie wiem czy u dzieci też można.
Ale skoro Lila stosowała i nic Nadi nie było
to chyba możesz ją wypróbować.

A właśnie Lila nic nie piszesz o samopoczuciu,
jak węzełki dalej bolą?

Asiowo, ale Ci Agatka strachu napędziła!
Może taka Myszka cichutka i grzeczniutka będzie:).

Ewa no mam nadzieję, że się spotkanko nam uda!

A mnie bolą plecy masakrycznie, odcinek lędźwiowy!
Dziś ledwo wyprostować się mogę - jak kaleka.
Nie podnoszę już Wojtka choć domaga się strasznie, odczekam jeszcze ze dwa dni jak ból minie i zacznę sporotem ćwiczonka
na wzmocnienie!
 
Mejda juz mniej mnie bolą, do tego zrezygnowalam z konsultacji z lekarzem... ehhh nie chce mi sie jechac do Łodzi.
Nasze dzieciaki jeszcze nie spią, Nadia wierci sie jeszcze
M juz czeka na mnie w pokoju, będziemy filmil oglądac
Co do maści, to spokojnie można dać dzieciom tylko jak pisalam, cieńką warstwa sie smaruje.

Aga świętuj świętuj !!!!:-D

Dobrej Nocki
 
Melduje sie wieczorkiem!

Kasiula ja sie na pipkach nie znam :sorry: oby zlalo to cholertwo!

Ja wlasnie wrocilam z aerobicu i lece do mojej mamy! spokojnej nocki;-)
 
reklama
Do góry