reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dobry Wieczór
Dzisiaj mialam zalatany dzionek, jak wyszlam po 11 to wrocilismy dopiero po 21 ...
Bylam na fajnych zakupkach...mąz dał mi kaskę i zaszalałam, oczywiscie dzieciom kupilam ciuchy a sobie dwie bluzeczki ;)
Ale czułam sie super, samej tak fajnie i swobodnie, nikt mnie nie ponalglał, dziecko nie marudziło .. maz nie mowił ze po co Ci to itd...
Jak wrócilam to zabralam meza z pracy i pojechalismy po Nadię i pojechalismy do znajomych ...
Teraz maz i Nadia spią a ja sobie jem jabłuszko i zaraz ide spac. Maz miał ogladac BOX hahaha ale z mezem kolezanki wypili po piwku i stary moj padł :)))
 
Oj laseczki :-D:-D:-D Lila ja też tak chcę...połazić po sklepiszonach bez steeerssuuuu
Tylko muszę poczekać aż mąż powie no dalej , zaszalej :-D:-D:-D:-D
oj , chyba długo bym czekała a ła ła
 
Witam.
Mata gratulacje pracy!!! Zazdroszczę Ci tego, że wyrwiesz się do ludzi:-);-)

Asiowo spóźnione życzenia urodzinowe - wszystkiego naj naj naj!!! Gratulacje z powodu obrony dyplomu!!!

Marlena, Ula wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!

Przepraszam jeżeli pominełam kogoś:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Zdróweczka dla chorujących dzieciaczków


U nas porządków ciąg dalszy. Dziś miałam pracowity dzień od 10 do 21.
Artur z rana wogóle nie chce jeść. Od czasu jak wstanie do ok 15 prawie nic nie je, a od ok 16 się poprostu obżera:shocked2:
Noce u nas fatalne, nie chce spać w łóżeczku i śpi z nami.
A jak śpi z nami to od paru dni wisi na cycu jak noworodek:baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czekam aż skończy się ta bieganina, sprzątanina, teraz nie mam siły na nocne walki :sorry2:
 
Oj laseczki :-D:-D:-D Lila ja też tak chcę...połazić po sklepiszonach bez steeerssuuuu
No ja własnie dzisiaj wychodzę! Za jakąś godzinę i bardzo się cieszę z tego powodu!!!

Witojcie! Ja tez byłam za Adamkiem, Ł wczoraj poszedł na pifko z kumplami no i oczywiście na boks, a ja zostałam z Bartem w domku, dzisiaj cały dzień leniu****emy, i zaraz wybywam do galerii, umówiłam sie z koleżanką :tak: Ł jeszcze kaski troszkę dał, także luuuuzzzz

Co sie z Wami dzieje to nie wiarygodne, kurcze dziołchy piszcie... :dry:
 
Witajcie kobietki:-) Ale puchy dzisiaj. Ja dzisiaj nie robiłam nic specjalnego. Wybyliśmy do Koszałkowa. M kupił sobie buty, zachaczyliśmy o Mc paszę:-D:-D:-D I od 15 siedzimy w domu i smęcimy. Nic jakos w TV nie ma żeby mnie zainteresowalo. Więc korzystam i sieję i zbieram plony:-D:-D:-D
A teraz wzywam Was do meldowania się. Co to ma być. Ja rozumiem, że niedziela i spędzacie czas rodzinnie, ale wpaśc na chwilkę chyba możecie:-p:-D;-)
 
reklama
Melduję się wieczorkiem!:happy2:
Wczoraj przeprowadzka pełna parą, czyli wszystko wywoziliśmy.
Jednak komp został i bedę mogła zaglądać do Was!
Oprócz twego mamy tylko łóżko i łóżeczko turystyczne,
parę naczyń, trochę ciuchów i to wszystko.
Puste ściany :szok: i śpiwór na środku pokoju,
żebyśmy mieli z Wojtkiem na czym siedzieć jak będziemy chcieli się bawić:shocked2:.
T. właśnie pojechał w rodzinne strony i chyba zobaczymy się za tydz.
:-(dopiero i wtedy zwijamy się już dokumentnie!:tak:

A wczoraj zostawiliśmy Małego u mojej siostry i pojechaliśmy na imprezkę, czułam się jak za panieńskich czasów;-), a T. znów miał ten ogień w oku:-)
A jak u Was weekendo:confused:
 
Do góry