reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie kochane...

Ach, ale mamy piękną zimę tej jesieni :rofl2: u mnie sypie jak diabli, wszędzie biało!!

Małe ładnie spały do 9, ja z nimi też :-p Adama nie ma, wzięli go z agencji do sklepu meblowego. A jeszcze wczoraj poszedł na 22 na noc i wróci dopiero koło 16 :szok:

małe nie śpią, już po śniadanku.

Basiu, dołączam do Ciebie z kawką :tak:

Daruniu, żyjesz?

Martusiu, zdrówka dla Dobrusi!!!

udanego dnia babeczki
 
reklama
Dzien Dobry

U nas pada deszcz z śniegiem i strasznie ale to okropnie wieje wiatr brrr:szok: ( już tęsknię za wiosną)
Wczoraj byłam u lekarza, powiedział, ze wszystko super sie goi a szwy dopiero w wtorek mi zdejmie, więc musze sie jeszcze pomęczyć...

Asiowo Gratulacje !!!
Zdróweczka dla chorujących dzieciaszków. Moj Fabianek też mial atak kaszlu w nocy, myslę ze to wina włączonych kaloryferów, wstalam w nocy do niego, dalam wody, zakrecilam kaloryfer i na chwilę otoworzylam okno i przeszedł atak ...... hmmmm
Mata nie martw się poradzisz sobie z nową sytuacją - wierzymy w Ciebie
Basia no piszę i pisze do Ciebie - gdzieś poszła??? hhmmm przykleiły sie dziewczyny do tego okna balkonowego :-)hahahaha

Marlenko Ciociu - moje gratulacje :)))

Ja dopijam caffe i będe się .............byczyła hahahahaha:rofl2:
 
:-DHelloł
Witam i ja po weekendzie! Ależ odpoczęłam i doiedziałam się że czeka mnie w tym semestrze jeden wyjzd do Łodzi:-D:-D nasz pomotor nazwał go "integracyjnym";-):-D:-D hihihi

U nas ok M w pracy, mała marudzi bo wyjśc nie może za oknem zimno i dyszcz:-(ok lece nadrobic weekendowe zaległości
 
Marlenko no to gdzie to słoneczko od Ciebie :cool2: ale nie narzekam, u mnie przynajmniej jeszcze sniegu nie ma :rofl2:
Ula integracyjny wyjazd powiadasz ;-)
Lila super wieści, szkoda, że tyle ze szwami będziesz chodzić, ale czas szybko zleci, a najważniejsze, że wszystko ładnie się goi :tak:
Maruda odpadła dopiero jak dałam jej kachę, zjadła tylko 90 ml ale jak na jej apetyt teraz to i tak dużo, od rana chodziła i cycy wołała, ale nie dałam, chociaż szoda mi jej było okropnie:-( ale nie mam już dużo mleka i wolę cycuchów już nie rozregulowywać :sorry: ciekawe ile pośpi...
co tam u Was,, cisza znów na BB... tylko nie mówcie że na spacerkach z dzieciaczkami :eek:
 
Ja jestem, u mnie małe odpoadły, teściowa musiała mi oczywiście na złość zrobić, zabrała Julkę i uśpiła:angry: wredota chodząca...

u mnie szaro ( sory biało), buro i ponuro, nic mi się nie chce :-(
 
Witajcie Dziewczyny,
ja nadal bez Syneczka, trochę się to przedłużyło, a ja już tęsknię,
dlatego wzięłam jutro wolne i z T. pędzimy po niego :tak:.
Kupiłam mu dziś kozaczki bo taaaka zima się zrobiła:szok:,
że strach pomyśleć co będzie w grudniu!

Zdróweczka dla chorowitków dużych i małych!:-)
Asiowo - gratulki - supe, że tak szybko i dobrze Ci poszło!:tak:
Basiu ja ciągle myślę o spotkaniu tylko nie mamy ciągle czasku...
Marlenka gratuluję kolejnego dzidziusia w rodzinie!
Ula to w tym miesiącu nie postudiujesz!
Ewa nareszcie A. się ruszył z domku, dobrze mu to zrobi!
Darunia luziku w pracy!
Kasiau babcie tak mają, że tylko rozpieszczaja i spełniają każde zachcianki więc nie ma się co dziwić, że przy nich dzieciaki są grzeczne!:eek:
 
Mejdia, u mnie na odwrót... Julka przy nas jest grzeczna a przy drakuli to diabeł wcielony :rofl2:

oj ruszył sie A ruszył, wrócił połamany, zmarznięty i mokry, az mi go szkoda... śpi z Anią właśnie... Ania raz gada raz śpi ;-) a Juluś lata, siły ma niespożyte ;-)
 
reklama
Witam moje panie - :szok::szok::szok: Ubrałam się dziś ciepło , przygotowałam , tylko nie wzięłam pod uwagę że nie będzie pociągu i że będę musiała wracać autobusami - 2,5 godziny wracałam do domku , nogi mi zmarzły bo buty przemiękły - szoking i to w październiku :no:
 
Do góry