reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Helołłł moje drogie!
Melduje się i ja!!!

Dostałam @ i myślałam, że orła wtwinę z bólu.... ale wzięłam już 7 tabletek i żyje...

Jestem właśnie w pracy, wczorajsze i przedwczorajsze szkolenie zaliczone na 5 :-) dzisiaj w pracy mam troszkę roboty, ale znalazłam też chwilkę dla Was!

Bart mi się przeziębił,Ł wczoraj z nim był u lekarza, w sumie ma kaszelek i jest zaflegmiony, dostał leki i siedzi u babci, jutro też bedzie z babcią, w poniedziałek już pojdzie do żłobka... mam nadzieje że puści go to wstrętne choróbsko...


To by było tyle, jak wrócę do domu to wkleję zdjęcia tych butków cio sobie je nabyłam , bo już zdjęcie zrobione, trza tylko wstawić i zgrać ;-)

Miłego dnia!!!
 
reklama
Witajcie babolki, u nas pogoda do kitu, leje cały dzień. Włączyli nam ogrzewanie w grzejnikach ;-) nocka ładnie przespana, Juluś przespała całą, mimo idących 3 na dole :szok: Anula miała na noc zabieg oczyszczania nosa i też łądnie pospała. Julek śpi od 12.15, Ania też spała, a widze, ze się kręci w łóżeczku.

Basiu, zdrówka dla Ciebie i dla Natusi!!!

Martusiu, ach ta Twoja Dobrusia ;-)

Darunia, 7 tabletek?! coś Ty się wsciekła :szok:
zdrówka dla Bartka!!!

Zupkę mam, Julek wstanie to zje.
 
Darunia współczuję tak bolesnej @... a jakie tabletki biezrzesz, że nie pomagają?
Ewunia no to Ci gwiazdy ładnie pospały :tak:
a ja wróciłam z zakupów i nawet załapałam się na oberwanie chmury :confused2: oczywiście m twierdzi, że nie trzeba kupowac foli do wózka :crazy: ja mokra, małą jakoś udało mi sie parasolem osłonic i budą. A żeby było smieszniej mała w błoto wyrzuciła picie i czapkę :crazy:
Dobrusia właśnie wywaliła książeczki i wszystkie zabawki na środek pokoju :sorry:
 
Hej dziewczyny:-)

Darunia szkoda,ze masz tak bolesna @

Mata wspolczuje:tak:

Ja zrobilam sobie kawke i usiadlam na chwile,zaraz jedziemy do sklepu szukac jesiennych butow,Marysia chwilowo grzecznie bawis ie w lozeczku
 
No niestety mam takie bolesne @... a tabletki ti biorę różne, najczęściej ibuprom, nospa, ketonal, nimesil... taki mix wtedy mi pomoże... :sorry:

Martucha... :sorry: mam nadzieje że m zdecyduje się na folię :tak:
Marlenka udanych zakupów!
Ewunia zazdroszczę włączonego już ogrzewania! U nas tezż by się przydało!!!


A ja jeszcze w pracy, jeszcze troszkę i pojadę do teściowej po Bartutka, jakoś dzisiaj strasznie za nim tęsknię... :sorry:
 
No niestety mam takie bolesne @... a tabletki ti biorę różne, najczęściej ibuprom, nospa, ketonal, nimesil... taki mix wtedy mi pomoże... :sorry:
:szok: o rany, ale musi Ciebie boleć :eek:
własnie wrzucili rozpiske zajęć, zaczynam w przyszłą sobotę, zjazdy tylko w soboty (od 10-11 do 17-20), 3 soboty i nastepna wolna, a potem miesiąc przerwy (w czasie świąt), no to się zacznie zakuwanie :sorry:
 
Hello Mamuski Boom Boom
Ja siedze w sklepie, matko jakie nudy, do tego leje deszcz i chyba zaraz usne... dobrze ze mam laptopa i moge sobie popisac :-D
Nadia w domku z opiekunka a ja po 18 jeszcze biegne do znajomej na kawe ale o 20 musze byc w domku, zdby polozyc dzieci spac ...

Daruniu wspolczuje z tym @ - nie tak dawno mialysmy razem ale mnie sie cos poprzestawialo, niestety znam ten bol ja tez strasznie cierpie
Marlenko zycze udanych zakupow
Mata ehh te chlopy, oni zawsze mowia ze nie potrzeba tego czy owego :))) znam to
 
robiłam obiad i dałam małej banana jak siedziała na krzesełku, po jakimś czasie mówi myj myj, odwracam się, a ona bananem myje blat, buzie, ręce, oparcie, normalnie mam dość, a do wieczora tyle jeszcze czasu :confused2:
Lilianko pocieszam się, że jak będę na zjeździe, to m będzie cały dzień z małą, będzie musiał iść z nią na zakupy (w deszcz pewnie pojedzie autem :sorry:), posprzątać, obiad zrobić:eek: zobaczymy jaki będzie wieczorem po takim dniu :-p
 
heh Marta ja też mam zjazd 10-11:-D:-D oblężenie Głogowa :-D:-D No zostawisz mała z mężem to się przekona jak to fajnie jest:tak::tak: moj juz marudzi ze znów się zacznie:sorry:

Daria ale masz przekichane masakra:szok: ja po ciąży niemal bezboleśnie przehodzę @ na szczęście:cool2:

Marlenciu udanych zakópów życzę;-):-D:-D
 
reklama
No ładnie ładnie mi się zameldowały babochy , w końcu jakiś ruch :-D:-D:-D tylko ja nie miałam czasu w pracy.
No ale teraz jestem.
U nas nic ciekawego , popłaciłam trochę rachunków i jestem w portfelu chudsza . Jutro idę z mała do lekarza bo troszkę kaszle i jej coś rzęzi.
 
Do góry