reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2025

reklama
Jestem po wizycie.
Endometrium prawidłowych wymiarów. W lewym jajniku ciałko żółte albo torbiel .Dostałam luteinę pod język 3 razy dziennie po dwie tabletki i w poniedziałek spowrotem na uzg.
To są takie nie potrzebne nadzieję . Już to przechodziłam w maju 🥺
 
Jestem po wizycie.
Endometrium prawidłowych wymiarów. W lewym jajniku ciałko żółte albo torbiel .Dostałam luteinę pod język 3 razy dziennie po dwie tabletki i w poniedziałek spowrotem na uzg.
To są takie nie potrzebne nadzieję . Już to przechodziłam w maju 🥺
bardzo mi przykro 😔 rozmawiałaś z lekarzem czym to może być spowodowane? Masz jakieś inne objawy oprócz bólu brzucha?
 
bardzo mi przykro 😔 rozmawiałaś z lekarzem czym to może być spowodowane? Masz jakieś inne objawy oprócz bólu brzucha?
lekarz mówi że różne przypadki są beta że on ma nadzieję że będzie dobrze.
Ja podchodzę do tego już z rozumem .
Nawet piersi przestały mnie boleć 🥺
Lekarz kazał mi narazie nie sprawdzać bety ale jutro chyba nie wytrzymam i pójdę sprawdzić przyrost. Jeśli będzie spadek przynajmniej znikną nadzieję .
 
lekarz mówi że różne przypadki są beta że on ma nadzieję że będzie dobrze.
Ja podchodzę do tego już z rozumem .
Nawet piersi przestały mnie boleć 🥺
Lekarz kazał mi narazie nie sprawdzać bety ale jutro chyba nie wytrzymam i pójdę sprawdzić przyrost. Jeśli będzie spadek przynajmniej znikną nadzieję .
Ja też bardzo mocno trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry