reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Wizytę u ginekolog mam 27 grudzień i jestem bardzo ciekawa czy tez będzie podejrzewać chłopca. Jakieś wewnętrzne przeczucie mówiło mi ze chłopak, chociaż każdy na około mówił ze dziewczynka 😂🫣 to moje 1 dziecko wiec z mężem nam obojetnie 😀
 
Ja też mam wizytę 27 zobaczymy co wymyśli tym razem mój genialny inaczej ginekolog. Już rozgladacie się za gratami okolodzieciowymi. Ja się zorientowałam, że dawno wyleciałam.z obiegu co maluszkom jest potrzebne ;) (moja średnia kończy 11 lat w lutym). Mam dużo gadżetów po starszych(bo liczyliśmy na to że dziecię będzie wcześniej niczego nie pozbywaliśmy się, ale niestety najprawdopodobniej część jest niezdatna do użytku, bo firmy np. Avent zmieniły kształty butelek i już stary 17 letni laktator najprawdopodobniej będzie szedł do kosza no chyba że jakoś dobiorę butelki z wąskim gwintem. Z wózkiem też mam mały problem, bo gondola do wymiany, a firma której jest wózek już ma inne mocowania.
Teraz wiem, że najprawdopodobniej niepotrzebnie zostawiałam te wszystkie okolodzieciowe rzeczy ale liczyliśmy, że będzie max 4 lata roznicy między dziećmi wyjdzie jedenaście.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj mieliśmy usg i lekarka mówiła, że na jej oko dziewczynka, choć takie 100% potwierdzenie będziemy mieć na drugich prenatalnych w połowie stycznia.

Aktualnie jestem w 16 tygodniu, prawie w ogóle nie mam brzuszka, ważę mniej niż przed ciążą (ale mam bardzo niziutkie tsh i prawdopodobnie to dlatego chudnę), mam łożysko na przedniej ścianie i nie czuję w ogóle ruchów.

Bardzo jestem ciekawa czy to faktycznie dziewczynka, jeśli tak, będzie miała na imię Łucja :)

Wczoraj byliśmy oglądać większe mieszkanie i prawdopodobnie się na zdecydujemy, ma salon z kuchnią i dwa pokoje i jeden z nich chcielibyśmy urządzić jako pokój dziecka i bardzo mnie to ekscytuje 💞
 
Cześć dziewczyny dopiero dziś znalazłam to forum 👋
Jestem z śląska, mam 28 lat a termin porodu - 24 czerwiec. Jestem po pierwszych prenatalnych, USG idealne, niestety krew wszystko popsuła. Ryzyko ZD 1:135, czekam na wyniki NIFTY - największy stres w życiu 😬
 
Już prawie połowa ciąży ( jeszcze dwa tygodnie) kiedy to zleciało.

Dziś byłam na omówieniu wyników Pappy, usg i innych cudaków i jest oki.

Dziecię powolutku daje znać , że istnieje i tak jak myślałam( leniuszek po tatusiu, zdążył mamusie zestresować, bo siostry to po 16 tygodniu już matce w brzuchu robiły armagedon, a on tak nieśmiało czasem połaskocze ) i o ile lekarz się nie myli to będzie chłopczyk.

Pati trzymam kciuki, żeby Nifti wyszło dobrze.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
 
U nas już ruchy codziennie , mocne wyraźne. Od wczoraj widoczne i odczuwalne pod ręką :) wyprawkę troszkę szybko, ale już zaczęliśmy pomału kompletować. Do marca chcemy mieć listę zamknięta a w kwietniu spakowane torby :)

Dzisiaj byłam na wizycie , mały waży prawie 300g :) pozdrawiamy 😘
 
Cześć dziewczyny, wczoraj mieliśmy usg i lekarka mówiła, że na jej oko dziewczynka, choć takie 100% potwierdzenie będziemy mieć na drugich prenatalnych w połowie stycznia.

Aktualnie jestem w 16 tygodniu, prawie w ogóle nie mam brzuszka, ważę mniej niż przed ciążą (ale mam bardzo niziutkie tsh i prawdopodobnie to dlatego chudnę), mam łożysko na przedniej ścianie i nie czuję w ogóle ruchów.

Bardzo jestem ciekawa czy to faktycznie dziewczynka, jeśli tak, będzie miała na imię Łucja :)

Wczoraj byliśmy oglądać większe mieszkanie i prawdopodobnie się na zdecydujemy, ma salon z kuchnią i dwa pokoje i jeden z nich chcielibyśmy urządzić jako pokój dziecka i bardzo mnie to ekscytuje 💞
Piękne imię Łucja. W domu mamy Alicję i drugie gdyby było dziewczynka , myślałam właśnie nad Łucją lub Nadią :)
 
reklama
Do góry