reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Myślisz, że ma to sens? Ponoć przy 6000 beta zwalnia, tylko się będziesz stresować. Teraz USG raczej jeśli nic się nie dzieje
Jestem trochę zła na siebie bo lekarz nie zalecił tej bety sama zrobiłam żeby się przygotowac ewentualnie 🤦‍♀️
Mam wrażenie ze ciąża odbiera mi chwilami rozum…🙈
 
reklama
Jak to wygląda w luxmed z lekarzem prowadzącym ciążę? Łatwo jest pozostać u jednego lekarza czy trzeba czatować na wolny termin w aplikacji? Też mam lux med i do wybranego ginekologa ciągle brak miejsc :( Dziś spojrzałam to w ogóle brak miejsc do ginekologów w całym mieście. Jestem z Warszawy i trochę się obawiam prowadzenia tu ciąży przez to.
Ja jestem z Gdańska i zazwyczaj nie miałam problemu z umówieniem do konkretnego lekarza ale fakt bywało tak, że musiałam czatować w aplikacji. Z kolei ja np. umawiałam się w innych miejscowościach (mniejszych) to nigdy nie było problemu z wizytami
 
Myślę, że nie ma już na to nadziei. Można aż tyle czekać na poronienie? Zwariuje chyba. Jeśli najgorsze ma się zdarzyć to wolałabym żeby to było jak najszybciej...
ja miałam do wyboru łyżeczkowanie albo czekanie a że klika miesięcy miałam poronienie zatrzymane w 13tc to miałam łyżeczkowanie i nie chciałam kolejnego ...
 
Umawialam wizytę prenatalna. I Pani mi powiedziała , że test Pappa jest najważniejszy w badaniu. Ze tańsze jest samo USG. Ale to decyzja dobrowolna. Zadzwoniłam do swojego ginekologa. Powiedział , że takie USG to on sam potrafi wykonać. Ale daje 60% i bez sensu je robić bez testu. Lepiej dołożyć i mieć 95%. Więc umawiam się z testem. Dziwię się , że w poprzedniej ciaży zrobili mi tylko USG i nikt nie poinformował jak ważny jest ten test ..
 
reklama
Do góry