reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
aaa 🙈 oby w takim razie teraz rosła 🙈 serduszko od 10 tys więc zobaczymy co los przyniesie... Trzymajcie kciuki
Kciuki trzymam, ale pamiętaj że nawet jak nie zobaczysz serduszka to nie panikuj. Ja na początku października leżałam w szpitalu jednego dnia beta ponad 11tys, kolejnego ponad 15tys, następnego dnia miałam usg. Też mówię zobaczę serduszko przy takim poziomie, ale jeszcze go nie było. 1,5 tyg później byłam na kontroli i serduszko już było ale nie wiem jaka beta bo po wyjściu ze szpitala nie sprawdzałam już.
 
witamy. Ja ciągle karmię chociaż już jesteśmy na koncowce a mój gin powiedział,że mogę całą ciążę karmić.
a miałaś jakiekolwiek objawy, które mówiły Ci , aby zaprzestać karmieniu ? Na przykład bóle podbrzusza, bądź krwawienie ? ja czasami mam bóle podbrzusza i zastanawiam się czy to jest spowodowane karmieniem piersią czy po prostu to objawy na początku ciąży
 
ja już słyszałam, w poprzedniej ciąży też słyszałam jak tylko było widać serduszko. Przecież lekarz musi zrobić też zapis tego serduszka że bije.
Ja na wizycie nie słuchałam jeszcze dźwięku bicia serduszka. Mój lekarz na następnej wizycie dopiero pokaże dźwięk, to będzie już 10 tydzień. W poprzedniej ciąży tez sluchalam serduszka dopiero w 10 tyg, bo tak właśnie działa mój lekarz. Tak wiec nie musi na pierwszej wizycie puszczać jak coś, żeby zrobić zapis, ze serduszko bije 😊 Mam w opisie tylko wpisane, ze uwidoczniony pęcherzyk, ciałko żółte, zarodek i bijące serduszko 😄
 
a miałaś jakiekolwiek objawy, które mówiły Ci , aby zaprzestać karmieniu ? Na przykład bóle podbrzusza, bądź krwawienie ? ja czasami mam bóle podbrzusza i zastanawiam się czy to jest spowodowane karmieniem piersią czy po prostu to objawy na początku ciąży
Ja pamiętam tylko że jak urodziłam to brzuch bolał najbardziej przy karmieniu. Podobno karmienie wpływa na obkurczanie macicy po porodzie, ale jak to się ma do następnej ciąży nie wiem. Zanim poszłam na pierwszą wizytę ciążową to już odstawiłam.
 
reklama
Do góry