reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny , termin mam na 20 czerwca , stąd weszłam właśnie na tą grupę i mam zastawnicze pytanie do Was, czy karmicie może piersią będąc w ciąży ? Ponieważ zdania są podzielone i chciałabym podpytać którejś z Was, może akurat któraś jest w podobnej do mnie sytuacji
u mnie dokładnie tak samo jak u @Żołna tyle że odstawiła się jeszcze przed testem. Z tego co mi wiadomo to jeżeli ciąża jest fizjologiczna i bez przeciwwskazań to można, tylko ponoć nadal niewielu lekarzy się z tym zgadza, ale można o tym poczytać na insta czy fb hafija
 
No właśnie , czyli podobna sytuacje, ale jednak inna. Ponieważ moje dziecko nadal chce pierś, a ja obawiam się, że przez karmienie mogę poronic , wiele czytałam w internecie, również o czymś takim jak prolaktyna. Dlatego boje się. Mimo, że biorę luteinę na chwile obecna to i tak mam wiele pytań w głowie. Ponieważ już raz poroniłam i właśnie wydaje mi się, że mogło to byc spowodowane właśnie kp
kurcze a co na to lekarz? Ja bym chyba odstawiła biorąc pod uwagę wcześniejsze poronienie.
 
u mnie dokładnie tak samo jak u @Żołna tyle że odstawiła się jeszcze przed testem. Z tego co mi wiadomo to jeżeli ciąża jest fizjologiczna i bez przeciwwskazań to można, tylko ponoć nadal niewielu lekarzy się z tym zgadza, ale można o tym poczytać na insta czy fb hafija
ok dzięki ! Mój ginekolog twierdzi, ze niby kp nie ma wpływu na ciąże, ale przecież tak się mówi, ze nie można stymulować sutków, a przecież podczas karmienia jest ta stymulacja
 
reklama
Lekarz twierdzi, ze można karmić piersią będąc w ciąży , tylko nie bierze pod uwagę tego, że poroniłam ( z jakiegoś powodu)
Tym bardziej bym odstawiła. Ja próbowałam cytryny (bezskutecznie). Można zakleić sutki bo "cucuś chory". Przede wszystkim to stopniowo wydłużać czas między karmieniami i zmniejszać ilość karmień w ciągu doby
 
Do góry