reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ja nie wiem czy ja jestem jakąś nieogarnięta czy co, ściągnęłam 2 aplikacje, w każdej podałam datę ostatniej miesiączki i każda pokazuje inny tydzień, jedna pokazuje 6 tydzien (5+0) ,a druga 4 +6
A jakie te aplikacje? Może sprawdź czy tam długości cykli nie masz do ustawienia, bo to też ma wpływ na obliczanie terminu. Jeśli wiesz kiedy miałaś owu to najlepiej obliczyć sobie od tej daty.
 
reklama
Hej dziewczyny 😁 Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa i zaczynam się strasznie stresować. Może wynika to z faktu, że to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie czeka 😅 a może z tego, że mam tak delikatne objawy i nie dociera do mnie że to prawda. Zaczynam powoli wariować. Będzie to teoretycznie 6+4 więc liczę na to, że bobo będzie już widoczne, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie co się stanie jak się okaże, że tam nic nie ma :/
 
Hej dziewczyny 😁 Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa i zaczynam się strasznie stresować. Może wynika to z faktu, że to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie czeka 😅 a może z tego, że mam tak delikatne objawy i nie dociera do mnie że to prawda. Zaczynam powoli wariować. Będzie to teoretycznie 6+4 więc liczę na to, że bobo będzie już widoczne, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie co się stanie jak się okaże, że tam nic nie ma :/
Nie przejmuj się na zapas i raportuj jak było:) ja miałam dzisiaj iść na przyrost bety przed pracą ale nie zdążyłam :( jeszcze mnie martwi że w pracy mamy RTG i chciałabym jak najszybciej powiedzieć żeby na mnie uważali, ale chcę mieć wcześniej potwierdzenie od lekarza...
 
A jakie te aplikacje? Może sprawdź czy tam długości cykli nie masz do ustawienia, bo to też ma wpływ na obliczanie terminu. Jeśli wiesz kiedy miałaś owu to najlepiej obliczyć sobie od tej daty.
Preglife i ciaza+. Faktycznie cykle mam długie 32 dni i w jednej aplikacji mogłam to ustawić stąd ta różnica. Dzięki
 
1697019279835.png

Ja miałam 297 betę w 5+2. Według tej tabeli Twoja beta mieści się normach, więc spokojnie :)
 
reklama
Dziewczyny jestem totalnym nie ogarem 🙈 łapie się na tym że nie wiem co mówię, powtarzam to samo, gadam bez sensu, idę po coś i zapominam, nie rozumiem co kto do mnie mówi... dziś wyszłam z pracy i zabrałam ze sobą klucz 😅🙈 normalnie jakby mi ktoś pół mózgu wyjął 🙈 no ładny początek ciąży 😅🤣🤣
 
Do góry