reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Proszę na priv o wysłanie wiadomości( wystatvzy kropka) dziewczyn chętnych do prywatnego wątku, zrobi go moderatorka :) wieczorem wyślę jej listę. Musimy wybrać też drugiego moderatora prócz mnie 😬 moja propozycja to @Żołna będzie mi łatwiej stworzyć listę z wiadomości jak szukanie po forum ❤️ dziękuję!
Ok, mogę spróbować Ci pomóc, jeśli nikt nie ma nic przeciwko?
 
Umawialam wizytę prenatalna. I Pani mi powiedziała , że test Pappa jest najważniejszy w badaniu. Ze tańsze jest samo USG. Ale to decyzja dobrowolna. Zadzwoniłam do swojego ginekologa. Powiedział , że takie USG to on sam potrafi wykonać. Ale daje 60% i bez sensu je robić bez testu. Lepiej dołożyć i mieć 95%. Więc umawiam się z testem. Dziwię się , że w poprzedniej ciaży zrobili mi tylko USG i nikt nie poinformował jak ważny jest ten test ..
Nie wiem czy ważny. Jego się robi jeśli są jakieś wskazania. Bez podstaw nikt go raczej nie robi, bo to niepotrzebny stres 🤷
 
reklama
Do góry