reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Proszę na priv o wysłanie wiadomości( wystatvzy kropka) dziewczyn chętnych do prywatnego wątku, zrobi go moderatorka :) wieczorem wyślę jej listę. Musimy wybrać też drugiego moderatora prócz mnie 😬 moja propozycja to @Żołna będzie mi łatwiej stworzyć listę z wiadomości jak szukanie po forum ❤️ dziękuję!
 
reklama
Ja chodzę prywatnie ale też do luxmedu bo tam mam pakiet więc ciagne na dwa baty 😅 w lux trzymam te wizyty w razie badan żeby mieć za darmo
Jak to wygląda w luxmed z lekarzem prowadzącym ciążę? Łatwo jest pozostać u jednego lekarza czy trzeba czatować na wolny termin w aplikacji? Też mam lux med i do wybranego ginekologa ciągle brak miejsc :( Dziś spojrzałam to w ogóle brak miejsc do ginekologów w całym mieście. Jestem z Warszawy i trochę się obawiam prowadzenia tu ciąży przez to.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślisz, że ma to sens? Ponoć przy 6000 beta zwalnia, tylko się będziesz stresować. Teraz USG raczej jeśli nic się nie dzieje
A jest sens wrzucać w kalkulator wynik z 06.10 i porównać do dziś? Oczywiście tak zrobiłam i wyszło ze nieprawidłowy :( ale nie wiem czy tak duże odległości czasu się przyrównuje czy tylko 48 i 72
 
Do góry