reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny, tak mi przykro ale muszę się z Wami pożegnać..niestety ale serduszko przestało bić i jade właśnie do szpitala..😢
Życzę Wam abyście już wszystkie tu wytrwały i skład się jedynie na plus zmieniał. Trzymacie się i pamiętajcie że bardzo mocno za Was trzymam kciuki.
strasznie mi przykro. Wiem z doświadczenia przez co przechodzicie. Dużo siły życzę
 
reklama
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 😔 Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze i żebyś w czerwcu tuliła zdrowe Maleństwo 🙂 a miałaś już USG prenatalne?

Mój lekarz prowadzący też mówiła,żeby zrobić sanco w 12 tyg, ale chyba zrobię tydzień wcześniej, bo już się tak bardzo nie mogę doczekać.
Mój lekarz tego samego dnia, kiedy pobierali mi krew do sanco sprawdzał te wszystkie parametry na usg, które mógl zobaczyc na tamten moment i były prawidłowe :)
 
Mój lekarz tego samego dnia, kiedy pobierali mi krew do sanco sprawdzał te wszystkie parametry na usg, które mógl zobaczyc na tamten moment i były prawidłowe :)
Biedna.... Zdrówka życzę.

Mnie przez 3 tygodnie męczyło mega przeziębienie i nie mogłam wyzdrowieć. Teraz do środy jestem na L4 i już mi lepiej.
 
Cześć dziewczyny;) jeśli któraś z Was jeszcze chce dołączyć do wątku prywatnego, to proszę, napiszcie tutaj. Najlepiej gdyby powstała od razu lista Waszych nicków ;)

Witam, ja również proszę o dołączenie do wątku prywatnego.

Wcześniej Was czytałam, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.
To moja pierwsza ciąża więc chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia 😉
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Dołączam i ja. Poproszę o dopisanie mnie do wątku prywatnego. Termin mam na 4.06, to moja pierwsza, długo wyczekana ciąża 😊
 
Do góry