reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny, wybaczcie, ze zniknęłam bez słowa.
miesiąc temu to byl biochem, nie miałam siły zalogować się na to forum. Trzymam jednak za Was mocno, mocno kciuki i życzę spokoju aż do rozwiązania!
 
reklama
Bardzo mi przykro😕 niestety również przechodziłam przez dwie straty 🙁 trzymaj się
Dzięki ;) to właśnie była druga, mocniej walnęła niż pierwsza mimo, ze na wcześniejszym etapie🙈
Ale znów wychodzą pozytywne testy, może będę sierpniowa mama ;) może mój organizm jest taki głupi, ze przed zdrowa ciąża musi mieć falstart.

W każdym razie chciałam Was po prostu przeprosić bo znikanie bez słowa jest niezbyt fajne. Dopiero dziś widząc nowe dwie kreski dałam radę tu wejść.
 
Dzięki ;) to właśnie była druga, mocniej walnęła niż pierwsza mimo, ze na wcześniejszym etapie🙈
Ale znów wychodzą pozytywne testy, może będę sierpniowa mama ;) może mój organizm jest taki głupi, ze przed zdrowa ciąża musi mieć falstart.

W każdym razie chciałam Was po prostu przeprosić bo znikanie bez słowa jest niezbyt fajne. Dopiero dziś widząc nowe dwie kreski dałam radę tu wejść.
Gratulacje!!❤️ Teraz musi być zdrowa ciąża 🥰 trzymam kciuki z całych sił i dawaj znać ✊🏻
 
Lekarz zawsze każe mi badać ft3 i ft4 razem z TSH 😉
Hej witam, nigdzie nie mogę nic znaleźć w internecie, moja trzecia ciąża na nic nie choruje nagle w szóstym tygodniu krwiak i TSH 39,600 lekarz uznał to za bład zrobiłam po dwóch dniach wynik 48,300 , dziewczyny jak piszą że mają wysokie to nawet 10 nie dobija ...
 
Hej witam, nigdzie nie mogę nic znaleźć w internecie, moja trzecia ciąża na nic nie choruje nagle w szóstym tygodniu krwiak i TSH 39,600 lekarz uznał to za bład zrobiłam po dwóch dniach wynik 48,300 , dziewczyny jak piszą że mają wysokie to nawet 10 nie dobija ...
Jak najszybciej powinnaś dostać leki na tarczycę. Jeżeli Twój gin bagatelizuje zapisz się na szybko do endokrynologa
 
Hej witam, nigdzie nie mogę nic znaleźć w internecie, moja trzecia ciąża na nic nie choruje nagle w szóstym tygodniu krwiak i TSH 39,600 lekarz uznał to za bład zrobiłam po dwóch dniach wynik 48,300 , dziewczyny jak piszą że mają wysokie to nawet 10 nie dobija ...
To faktycznie wysoki wynik. Miałaś badaną tyreotropinę przed ciążą? Albo miałaś jakieś objawy niedoczynności tarczycy? Zwykle to jest wzrost masy ciała, senność, spowolnienie ruchów i myślenia.
Lekarz na pewno zleci dalszą diagnostykę. Przy wysokim poziomie TSH w ciąży zapobiega się niedokrwistości i nadcisnirniiu. Leczy się też farmokologicznie.
Wiem,że się boisz i szukasz info,ale przede wszystkim musisz szybko dostać się do swojego lekarza. Na pewno jesteś w dobrych rękach. Daj znać co dalej. Trzymam kciuki z całej siły ♥️♥️♥️
Wysyłam pozytywne fluidki 😘
 
Dzięki ;) to właśnie była druga, mocniej walnęła niż pierwsza mimo, ze na wcześniejszym etapie🙈
Ale znów wychodzą pozytywne testy, może będę sierpniowa mama ;) może mój organizm jest taki głupi, ze przed zdrowa ciąża musi mieć falstart.

W każdym razie chciałam Was po prostu przeprosić bo znikanie bez słowa jest niezbyt fajne. Dopiero dziś widząc nowe dwie kreski dałam radę tu wejść.
Kochana trzymam kciuki z całej siły za nudną i bezproblemowa ciążę. Czekamy na Twojego zdrowego Dzidziusia. Ciotki ściskają moocno ♥️♥️♥️
 
reklama
Cześć dziewczyny;) jeśli któraś z Was jeszcze chce dołączyć do wątku prywatnego, to proszę, napiszcie tutaj. Najlepiej gdyby powstała od razu lista Waszych nicków ;)
@Lubiekluskikladzione
Tu jest lista dziewczyn chętnych do uczestniczenia w wątku prywatnym z tego tygodnia:

Magdam27
mama kubulki
Ollkka
a16s
jabłuszka
Yoanna123
Jagoda01

Dajcie znać jeśli ktoś jeszcze jest chętny.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby 😉
 
Do góry