reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Masz racje,ale jak by nie bylo ten strach jest😥
ja też przed każdą kolejną wizyta się stresuje czy wszystko będzie dobrze, ale chyba taki lekki strach będzie nam już towarzyszył z wizyty na wizytę, taki już los mateczki 😉 ja mam jutro wizytę i już mnie lekki stresik łapie czy wszystko tam dobrze, tym bardziej że ten krwiak mnie zmartwił na początku, mam nadzieję że już go nie będzie i że mi lekarz złagodzi areszt domowy łóżkowy 😉
 
Masz racje,ale jak by nie bylo ten strach jest😥
rozumiem, ale niestety stres będzie nam towarzyszył przez całą ciążę, a później będzie strach o dziecko po porodzie. Także po prostu trzeba jakoś nauczyć się nad tym panować i radzić sobie 🥺 jak zauważysz, że zaczyna ci się to już wymykać spod kontroli i nie będziesz sama potrafiła nad tym zapanować to pomyśl o psychoterapii 😉
 
reklama
Do góry