reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
To ja już też mogę się pochwalić, że jestem po 😉 dzisiaj z rana urodziłam córeczkę ♥️ akcja porodowa rozkręciła się bardzo szybko jak na pierwszy raz. O 3:00 zostalam przyjęta do szpitala, a o 9:12 mała była już z nami 😍😍😍
Super ❤️ gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka 😉
 
My od niedzieli też już też jesteśmy razem :) zaczęło się naturalnie o 3 w nocy, 3 dni przed terminem (od piątku się wzięłam ostro za naturalne metody wywoływania:) ) . Pierwsza faza naturalna (nie było tak źle!) ale główka nam się nie wstawiała i było ryzyko że nie wyjdzie pierwsza, więc po pełnym skróceniu szyjki i prawie całym rozwarciu, zdecydowali o cc. Możliwe że dzisiaj idziemy do domku :)
♥ życzę Wam powodzenia i pięknych, bezpiecznych porodów! ♥
 
My od niedzieli też już też jesteśmy razem :) zaczęło się naturalnie o 3 w nocy, 3 dni przed terminem (od piątku się wzięłam ostro za naturalne metody wywoływania:) ) . Pierwsza faza naturalna (nie było tak źle!) ale główka nam się nie wstawiała i było ryzyko że nie wyjdzie pierwsza, więc po pełnym skróceniu szyjki i prawie całym rozwarciu, zdecydowali o cc. Możliwe że dzisiaj idziemy do domku :)
♥ życzę Wam powodzenia i pięknych, bezpiecznych porodów! ♥
Gratulacje ❤️❤️
 
My od niedzieli też już też jesteśmy razem :) zaczęło się naturalnie o 3 w nocy, 3 dni przed terminem (od piątku się wzięłam ostro za naturalne metody wywoływania:) ) . Pierwsza faza naturalna (nie było tak źle!) ale główka nam się nie wstawiała i było ryzyko że nie wyjdzie pierwsza, więc po pełnym skróceniu szyjki i prawie całym rozwarciu, zdecydowali o cc. Możliwe że dzisiaj idziemy do domku :)
♥ życzę Wam powodzenia i pięknych, bezpiecznych porodów! ♥
gratulacje
 
reklama
Do góry