reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Nieprawda. Wczoraj akurat czytałam, że ma np. jesli sie dziecko urodzi 15.06.2022 to ma czas do 15.06.2023. :)
Tak, ale wypłacą po 3 miesiącach wypłacą bez wyrównania...
"Jeśli złożysz wniosek o świadczenie wychowawcze na nowo narodzone dziecko w ciągu 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka, otrzymasz świadczenie od dnia urodzenia dziecka."
 
reklama
Tak, ale wypłacą po 3 miesiącach wypłacą bez wyrównania...
"Jeśli złożysz wniosek o świadczenie wychowawcze na nowo narodzone dziecko w ciągu 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka, otrzymasz świadczenie od dnia urodzenia dziecka."

Ale napisałaś becikowe - a becikowe jest 1 razowe więc co masz tu wyrównywać?
A teraz wklejasz link do 500 plus
 
Bóle podbrzusza takie jakby okresowe mam przez całą ciąże A twardnienie to czasami wieczorem bo sytej kolacji.Ostatnio najadam się coraz mniejsza ilością jedzenia,pewnie za sprawą ściśniętych organów co mnie w sumie cieszy 😄.Co do samopoczucia to w dużym stopniu ma na to wpływ pogoda za oknem.Właśnie się zrobiło pochmurno i pada,przez to już mi się nic nie chce tylko spać A muszę wyjść załatwić kilka spraw.Wieczorami ciężko mi się już powoli podnieść A nawrt przekręcić🤷‍♀️Ale jak tylko pomyślę,że ten najtrudniejszy okres dopiero przede mną i za kilka miesięcy będę miała pewnie 2x większy brzuch to jakoś mnie to motywuje i od razu sił nabieram haha
 
To już wiem na co idą moje kosmiczne podatki. Na osoby, które mają dochód na czarno i się jeszcze starają o zasiłki...
Nie ma to jak w związku ani jedna osoba nie odprowadza podatku dochodowego mimo zdolnosci do pracy, ale po zasiłki to pierwsze wyciągają rączki 😡 i jeszcze pewnie maja sie za przedsiębiorczych... Na miejscu takich osób spaliłabym się ze wstydu.
 
Nie mówiąc już o polskich władzach,które podatek obniżyły o 13groszy w sklepach A sami za to milionami swoje kieszenie napychają i chwalą się ile to oni dobrego dla kraju robią.Prezydent się zmieni to i 500+ pewnie zabiorą.Z podatków utrzymują policjantów którzy pastwią się nad ludźmi ( była afera np.jak policjant zadusił niepełnosprawnego) i takich ludzi utrzymują uczciwie zarabiający i płacący podatki.Ciekawe z czego zostało wypłacone 13mln odszkodowania dla Tomasza Komendy który przesiedział niesłusznie 18lat w więzienìu tylko dlatego,że sąd skazujący " się pomylił" i niesłusznie wydał wyrok.I dlaczego politycy tyle pieniędzy mają A taka bieda w kraju jest.A cieszą się i chwalą ile oni dla nas nie robią.Jeden palec dadzą A 5 zabiorą.
 
Jak obywatele mają być uczciwi skoro władza to sami kłamcy i złodzieje.A młodzi uciekają za granicę,bo tu się już powoli nie da żyć.
 
Jak obywatele mają być uczciwi skoro władza to sami kłamcy i złodzieje.A młodzi uciekają za granicę,bo tu się już powoli nie da żyć.
Zawsze możesz wyjechać i ty.
Podatki nie są zabierane ani z twojej pensji ani z pensji partnera więc właściwie nie powinnaś się wypowiadać.
Nie pracujesz, palisz i pijesz w ciąży więc każda i tak ma o tobie zdanie wyrobione.
 
reklama
Nie mówiąc już o polskich władzach,które podatek obniżyły o 13groszy w sklepach A sami za to milionami swoje kieszenie napychają i chwalą się ile to oni dobrego dla kraju robią.Prezydent się zmieni to i 500+ pewnie zabiorą.Z podatków utrzymują policjantów którzy pastwią się nad ludźmi ( była afera np.jak policjant zadusił niepełnosprawnego) i takich ludzi utrzymują uczciwie zarabiający i płacący podatki.Ciekawe z czego zostało wypłacone 13mln odszkodowania dla Tomasza Komendy który przesiedział niesłusznie 18lat w więzienìu tylko dlatego,że sąd skazujący " się pomylił" i niesłusznie wydał wyrok.I dlaczego politycy tyle pieniędzy mają A taka bieda w kraju jest.A cieszą się i chwalą ile oni dla nas nie robią.Jeden palec dadzą A 5 zabiorą.
To, że sąsiad boje dziecko, nie znaczy, że ja też mam. Z takim podejściem w takiej czarnej d**** będziemy jeszcze długo... I z takim podejściem PiS też będzie długo u stołka, bo "PO też kradło".

500+ mogą zabrać. Bo dzięki temu plusowi i innemu rozdawnictwu osobom na zasiłkach, pracujących na czarno ja mam kilka tysięcy miesięcznie teraz w plecy.
 
Do góry