reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
U mnie też dziewczynka, jutro wizyta i mam nadzieję, że nadal potwierdzi dziewczynke🥰
Nadia - bardzo ładnie😊
Moj nadal wierzy do końca, ze będzie chłopczyk ja przez niego tez już się tak nastawiłam bo cały czas mówił do brzucha kubuś No ale zobaczymy na kolejnej wizycie bo lekarz teraz nie był do końca pewny czy na pewno dziewczynka.
 
reklama
Mój dzidziuch jest wiercipiętą i mocno się obawiam, że nawet na kolejnej wizycie nie poznam płci :D ani nie wspólpracował na prenatalnych ani na ostatnim usg :D teraz kolejna szansa za dwa tygodnie :D
 
Do góry