reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
Ja dopiero 15 tc , a w poprzednich dopiero koło 18 czułam ruchy ale już byłam pewna, że to to.
 
Jeśli mam być szczera to czekałam właśnie na tą prywatną grupę, żeby móc cokolwiek napisac od siebie bo na otwartej nie czuje swobody...wiem, że każdy może to przeczytać i po prostu nie czuje się pewnie.
Ja też czuła na się swobodniej na prywatnej.
Nie pamiętam wymogu, szczerze. Ale ja pracuje, mam 2-latka i maz po 11-12 h poza domem :) i wiem ze sie da. Jesli jest temat, na który potrafię odpowiedzieć to i 5 postów z tego "wyciągniesz" :)
Zgadza się ale po co na siłę "wyciągać". Byle by wynik zrobić.

Część dziewczyny. Ja w pracy mam zajob i nie mialam czasu czytać i pisać.
We wtorek na wizycie u gina wszystko ok.

Natomiast zacząła mnie boleć ząb, zatrzymana 8. Miałam ją wyrwać, nawet byłam na wizycie ale jak się umawialam to nie wiedział o ciąży.
Teraz znowu umówiłam się na piątek, bo mnie znowu zaczął boleć ten ząb o mam pełno w gaciach, bo trzeba rozciąć dziąsło i wyjąć zęba, który nie dość , że zepsuty podobno, to jeszcze rosnie w bok, a wiadomo z przeciwbólowych to tylko Apap.
 
Czy ja też mogę, do niej należeć?
Jest warunek 20 postów i bieżącej aktywności [emoji6] przyznam że na razie nawet nie za bardzo kojaze Twojego nicka nawet, masz tylko 10 postów, a zależy nam żeby na grupie mieć osoby które są realnie aktywne a nie tylko obserwujące [emoji4] nie chodzi o wykręcanie postów tylko o realne uczestnictwo i wkład w życie grupy [emoji6]

@zaskoczONA @Navi @ksiazna23 sprawdzcie wiaodmosci prywatne [emoji4]
 
Jest warunek 20 postów i bieżącej aktywności [emoji6] przyznam że na razie nawet nie za bardzo kojaze Twojego nicka nawet, masz tylko 10 postów, a zależy nam żeby na grupie mieć osoby które są realnie aktywne a nie tylko obserwujące [emoji4] nie chodzi o wykręcanie postów tylko o realne uczestnictwo i wkład w życie grupy [emoji6]

@zaskoczONA @Navi @ksiazna23 sprawdzcie wiaodmosci prywatne [emoji4]
Brak wiadomości póki co.
 
ja czułam jakoś 13+5 czy tam wcześniej teraz już czuję pod ręką. 3 ciąża
Poważnie tak szybko czujezsz ruchy? Jestem w szoku 🙈
Ja też czuła na się swobodniej na prywatnej.

Zgadza się ale po co na siłę "wyciągać". Byle by wynik zrobić.

Część dziewczyny. Ja w pracy mam zajob i nie mialam czasu czytać i pisać.
We wtorek na wizycie u gina wszystko ok.

Natomiast zacząła mnie boleć ząb, zatrzymana 8. Miałam ją wyrwać, nawet byłam na wizycie ale jak się umawialam to nie wiedział o ciąży.
Teraz znowu umówiłam się na piątek, bo mnie znowu zaczął boleć ten ząb o mam pełno w gaciach, bo trzeba rozciąć dziąsło i wyjąć zęba, który nie dość , że zepsuty podobno, to jeszcze rosnie w bok, a wiadomo z przeciwbólowych to tylko Apap.
Współczuję z tą 8... Zęby to zawsze potrafią się odezwać w najmniej odpowiednim momencie. Ja też miałam zatrzymaną 8,skubana rosła prostopadle do zęba obok 🤦‍♀️ a niby "ząb mądrości"... Klociłabym się 🤣 z doświadczenia powiem że warto znaleźć dobrego chirurga. Ja nawet nie wiem kiedy mój wytargał tego zęba... Potem tylko założył szwy i nie bolało mnie jakoś super mocno. Brałam wtedy pyralginę, może apap też da radę 💪
 
20 tygodniowo kochana, zmyliłam nie z tym wątkiem. Na innym wątku miały takie wymagania. Ja sama nie mam tyle postów dziennie. A ostatnio chorowałam i kilka dni nawet mnie nie było, a jestem w prywatnym wątku. Wiec napisz kochana do @Kundlica i doda Cię do listy :)

U mnie w zasadzie pewna - nifty pro🙃
Na połówkowych może dowiem się czy się pokrywa... Bo zastanawiam się czy pewne zdarzenie z przeszłości nie mogło "zafałszować" wyników płci - na pozostałe raczej nie miałoby wpływu 8-)

Jest warunek 20 postów i bieżącej aktywności [emoji6] przyznam że na razie nawet nie za bardzo kojaze Twojego nicka nawet, masz tylko 10 postów, a zależy nam żeby na grupie mieć osoby które są realnie aktywne a nie tylko obserwujące [emoji4] nie chodzi o wykręcanie postów tylko o realne uczestnictwo i wkład w życie grupy [emoji6]

@zaskoczONA @Navi @ksiazna23 sprawdzcie wiaodmosci prywatne [emoji4]
Nic nie ma póki co.
 
reklama
Do góry