reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Powiem Wam ze mam dwóch chłopców, znam "instrukcję obsługi" Więc jak by był chłopak to spoko, ale gdzieś tam marzy mi się córeczka...
U nas pierwsze dziecko , ja chciałam chłopca- bo chyba zawsze chciałam mieć starszego brata a mam siostrę :) a tatusiek chciał córkę. Prawdę powiedziawszy dla mnie to najważniejsze że wyniki wszystkie dobrze i tak się cieszę ze aż się w pracy nie umiem skupić śmieje się do telefonu a tutaj jeszcze nikt nic nie wie ;) chociaż akurat u nas przyjaciółka a kwiecień chciała córkę - będzie syn, koleżanka ma dwóch synów chciała córkę a tu klops bo raczej tez chłopak, także tak to juz jest ze ktoś coś chce to jest odwrotnie 😂 moja koleżanka to się nawet śmieje bo z in vitro ze napisze reklamacji bo od początku było mówione Zosia a jest Leon 😂😂 najważniejsze że zdrowe ❤
 
Ja zrobiłam swojemu właśnie syrop z cebuli, imbiru, cytryny i miodu. Jak przelewalam przez sitko, myślałam, że będzie pierwszy 🤮 w ciąży 😂 Ale ponoć zjadliwe :)
 
reklama
Do góry