reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Może używaliście kosza Mojżesza, lub łóżeczka dostawnego. Lecz nie drewnianego? ( my mieliśmy drewniane takie dostawne)
Zastanawiam się czy kosze Mojżesza nie są przereklamowane 🤔
my używaliśmy kołyski do spania przez pierwsze pół roku Link do: kołyska milly mally - Szukaj w Google
Super sprawa jeśli ktoś ma mało miejsca w sypialni. Ale używaliśmy tylko jako spania bo ta kołyska to więcej trzepała niż usypiała 🤣
Potem przesiedliśmy się na normalne łóżeczku u młodego w pokoju.
 
Uwielbiam spać na brzuchu obecnie jestem w 13tyg i ciągle tak zasypiam ale nie wiem czy to bezpieczne? Jak to wygląda u was?
 
Uwielbiam spać na brzuchu obecnie jestem w 13tyg i ciągle tak zasypiam ale nie wiem czy to bezpieczne? Jak to wygląda u was?
W pierwszym trymestrze można, chociaż i tak warto co jakiś czas zmieniać pozycję. Ja na brzuchu nie śpię od początku ciąży, ale to po prostu moja głowa mi tego zabrania :) Tak samo jak staram się już nie spać na plecach, ale w środku nocy i tak budzę się w takiej pozycji. Podobno skoro nasze ciało tak automatycznie reaguje, to jest w porządku, ale i tak dziwnie się z tym czuję...
 
W pierwszym trymestrze można, chociaż i tak warto co jakiś czas zmieniać pozycję. Ja na brzuchu nie śpię od początku ciąży, ale to po prostu moja głowa mi tego zabrania :) Tak samo jak staram się już nie spać na plecach, ale w środku nocy i tak budzę się w takiej pozycji. Podobno skoro nasze ciało tak automatycznie reaguje, to jest w porządku, ale i tak dziwnie się z tym czuję...
Ja się kręcę w jedną i drugą ale i na brzuchu i na plecach jeszcze śpię [emoji6] myślę że jak przyjdzie moment to ciało samo zabroni [emoji6]

Milej niedzieli dziewczyny! [emoji3590] My z mężem śmigamy dziś na krakow, że względu na jutrzejsze prenatalne więc dziś plan na jarmark swiateczny [emoji3059]
 
Ja miałam dzisiaj nockę z głowy. Dopiero wstaje 🤦🏽‍♀️ Masakra, nigdy nie miałam takich kłopotów ze snem. A myślałam, że będę spac dzisiaj jak dziecko, bo nie miałam drzemki w ciągu dnia.
 
Ostatnio jak otworzyłam lodówkę to mnie szarpało na wszystkie strony.. A okazało się, że półtora tygodnia temu mój małżonek na szybko schował patelnie do piekarnika z resztą pieczarek na zapiekanki [emoji3061] zakwitły... Wyobraźcie sobie ten smród i moje zdziwienie [emoji3061][emoji15]
O boze to jak moj! Reszte frytek tak schował! Co oni maja w glowie xd
 
reklama
Ja się kręcę w jedną i drugą ale i na brzuchu i na plecach jeszcze śpię [emoji6] myślę że jak przyjdzie moment to ciało samo zabroni [emoji6]

Milej niedzieli dziewczyny! [emoji3590] My z mężem śmigamy dziś na krakow, że względu na jutrzejsze prenatalne więc dziś plan na jarmark swiateczny [emoji3059]
Wyslij zdjęcia :D choc jestem z krk na rynek mi nie po drodze 🤭
 
Do góry