reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny w którym tygodniu idziecie albo byłyście na prenatalnych ? Mam jutro wizytę i zastanawiam się czy nie idę trochę za szybko jednak...
 
reklama
Dziewczyny w którym tygodniu idziecie albo byłyście na prenatalnych ? Mam jutro wizytę i zastanawiam się czy nie idę trochę za szybko jednak...
Ja byłam w 12+1, od wieku ciążowego bardziej liczy się wielkość dziecka... chyba od 35mm liczą...

Moja kuzynka była raz i okazało się, że było za małe... To kazali przyjść za tydzień i było wszystko ok.

Nie wiem ile wtedy miała TC...
 
Dziewczyny widziałyście to? To się już nie mieści w głowie... Wyobraźcie sobie, że tracicie ciążę, na wczesnym etapie, a prokuratura wiedząc teraz o tym, może węszyć, czy to aby nie aborcja...

Jeśli to wejdzie, moje dziecko chyba zostanie jedynakiem, albo na okres drugiej ciąży wprowadzimy się z Polski.
Paranoja, dlatego ja jak najszybciej robie sobie dwójkę dzieci zeby nie było jeszcze gorzej. Jak urodze w czerwcu to po pierwszym okresie staram się o kolejne, bo jednak nie chce zeby moje dziecko bylo same. 😒
 
No właśnie w tym rzecz że czytam raz ze od 11 tyg a raz że od 11+6 mam nadzieję że to jednak ma byc od 11... u mnie już 12 będzie z usg więc oby wszystko dobrze było widać :))
Wiec bedzie git :) Jesli pytali Cie w ktorym tygodniu jestes to zapisali Cie tak by bylo widac. Mnie się pytala w ktorym tygodniu jestem i zaproponowała dokladnie 1.12. A wtedy bede dokladnie 12+1 wg aplikacji a wg usg 12+3 . Dowiemy sie za tydzien. Kiedy masz dokladnie?
 
reklama
Właśnie ja z tych co prezenty mają zaplanowane już w sierpniu, a w tym roku mam taki brak mocy na święta 🥺 to wszystko przez to zmęczenie, nie mam siły o tym nawet myśleć co komu kupić 🥺 a o robieniu ciasteczek nie wspomnę... Mam nadzieję że mi się jeszcze włączy świąteczny szał :(
ja zaczynam mieć świąteczny szal 🤩🤩🤩
Zaczynam kompletować garderobę na święta, a wczorajszy sweter z Lidla ze świecącym nosem dla syna chyba był symbolicznym rozpoczęciem odliczania od świąt 🎄
Teraz czekam tylko na śnieg ❄️
 

Załączniki

  • 264a9efe-55bc-4be0-a8d9-2b0c82d46048.jpg
    264a9efe-55bc-4be0-a8d9-2b0c82d46048.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 40
Do góry