reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
A ja dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam... Trochę późno jak na połowę 12 tygodnia 🤣 ale może to nie tylko przez ciąże, a trochę przez zmęczenie - strasznie miałam niespokojny sen i co chwilę się budziłam i nie mogłam zasnąć - rano byłam bardzo zmęczona i żołądek się zbuntowal po szklance wody...
 
Ja tez mialam fatalna druga noc z rzedu-tak napieprza mnie żołądek, ze juz nie wiem co robic. Od 23 do 3 w nocy siedzialam na kanapie, nie moglam sie polozyc, tak mnie bolal. Poprzedniej nocy to samo, od 3 do 5 taki bol zoladka, ze szok. Nie wiem o co chodzi, nigdy problemow zoladkowych nie mialam, a teraz takie cyrki.
 
Ja tez mialam fatalna druga noc z rzedu-tak napieprza mnie żołądek, ze juz nie wiem co robic. Od 23 do 3 w nocy siedzialam na kanapie, nie moglam sie polozyc, tak mnie bolal. Poprzedniej nocy to samo, od 3 do 5 taki bol zoladka, ze szok. Nie wiem o co chodzi, nigdy problemow zoladkowych nie mialam, a teraz takie cyrki.
Mnie boli jak nie zjem na czas.. i ból taki że zgięta w pół chodzę..
 
Ja na razie dlatego nikogo nie zapraszam, bo wieczorami najbardziej boli mnie żołądek i mam dość :D U mnie dziś zajęcia online 8-19:40. :D
I to chyba najrozsądniejsze.. My się już dawno nie widzieliśmy bo albo ja nie miałam czas albo byliśmy chorzy i się ugielam, ale żałowałam jak nie wiem co 🙈

Ja jestem bezczelna... Goście mogą siedzieć - ja idę spać (śpię w tym samym pokoju, przegrodzone ścianką utworzoną z mebli)...
Ps. Goście są przyzwyczajeni, że ja lub partner lub oboje zasypiamy randomowo... Potrafią się obsłużyć, wyjść z chaty również :p

Właśnie mąż mi powtarza teraz, że mało asertywna jestem i powinnam po prostu powiedzieć, że źle się czuję i pojsc do łóżka.. I wiem, że ma rację. Szczególnie że dziś czuje się totalnie jak 💩, że aż mi powiedział, że na obiad do rodziców nie muszę jechać tylko mi przywiezie 🙈

Witaj w klubie, 2 tygodnie temu jak jezzcze mialam mdlosci napiłam sie swiezej, lodowatej coli. Ostre zapalenie gardla i krtanii, do dzisiaj się kuruje bo kaszel nadal sie utrzymuje [emoji17] jak co to lekarz mi przepisał: syrop islandzki, aerozol argentin, wit. C, do płukania szałwia, ale podobno nie mozna w ciazy wiec płucze rumiankiem/wodą z solą, inhalacje z rumianku, do tego stosowalam: syrop z cebuli, herbaty z miodem albo syropem z malin, majeranek z miodem i cytryną, prena*len na gardło i syrop prena*len..

Mi chyba właśnie inhalacje z rumianku wczoraj pomogły na gardło, ale niestety poszło na nos. Resztę staram się stosować, ale na te leki zerknę 😉 zawsze to coś mocniejszego 😉 dzięki ❤️
 
Hej dziewczyny!
U mnie też nocka ciężka. Syn z rozwolnieniem biegał... Też mało co spałam. [emoji17] Jestem dętka totalnie...
 
A ja dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam... Trochę późno jak na połowę 12 tygodnia 🤣 ale może to nie tylko przez ciąże, a trochę przez zmęczenie - strasznie miałam niespokojny sen i co chwilę się budziłam i nie mogłam zasnąć - rano byłam bardzo zmęczona i żołądek się zbuntowal po szklance wody...
ja też zaczęłam 2 dni temu i od tego czasu codziennie wymiotuję. U mnie obecnie 11hbd +3 dni
 
ja też zaczęłam 2 dni temu i od tego czasu codziennie wymiotuję. U mnie obecnie 11hbd +3 dni
No ja właśnie też od wczoraj dopiero mam mdłości a to 9+4, wcześniej był spokój, co dziwne jak wsiadam do samochodu jako pasażer to nie mogę jechać, tak mną rzuca a jak siądę za kierownicą to jest ok [emoji87]
 
reklama
Do góry