reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Screenshot_2021-11-19-10-07-45-263_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-11-19-10-07-39-812_com.android.chrome.jpg

I takie dwie sukienki :p będą fajnie brzuszek podkreślać :) i też wzięłam rozmiar większe żeby nie było mi ciasno 😅
 
reklama
Dziewczyny, myślicie że kłucie w pochwie jest normalnym objawem?
Czasami mnie zakłuje, ale nie wiem czy to normalne, z wczorajszego USG prenatalnego wiem że szyjką ma 4cm grubości i wszystko ok jest ok więc nie mam powodów do paniki... Maleństwo ma 5.5cm serduszko bije 164uderzenia... Przezierność 1.7 i wszystkie inne parametry w normie... Szansa na trisomie ok 1:4000+ (pozostałe z jeszcze mniejszym prawdopodobieństwem)

Tylko szansa na przedwczesny poród 1:34 - ale to spodziewam się wcześniaka... Lub coś wcześniej bo poprzednie 2 porody były wczesniacze....
 
Ale to nie tak działa [emoji846] musimy zebrać listę użytkowniczek, które chcemy aby były w grupie, dwie moderatorki i wysłać listę do AniaSlu [emoji846]kontaktowałam się z nią w tej sprawie i potwierdziła, że prosi o listę i wtedy nam założy działająca grupę. To nie działa na zasadzie dołączania kto się doda tylko za każdym razem trzeba będzie wysyłać listę osób które chcemy dodać. Tak samo było na mojej poprzedniej grupie [emoji846] Nie zbierałam do tej pory listy i nie wysyłałam, bo dużo dziewczyn pisało że bliżej prenatalnych, ale już wchodziny w ten okres, część osób ostatnio dołączyła i myślę, ze można zacząć działać w tym kierunku [emoji846]
Tylko taka grupa już została przez AniaSlu założona. I ona nie działa i nie wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany.
Więc drugi raz nie róbmy zamieszania. Jak będzie działać, wtedy doda się kolejne osoby
 
Dziewczyny, myślicie że kłucie w pochwie jest normalnym objawem?
Tak, w tej ciazy dopiero delikatnie zaczyna mi to doskwierac, ale z corka wszystko mnie bolalo cala ciaze, przy chodzeniu, wstawaniu z lozka, dzwiganiu czegokolwiek. Chodzilam przez to jak kaczka kolyszac sie na boki, ale tak mniej mnie bolalo.
 
reklama
Tak, w tej ciazy dopiero delikatnie zaczyna mi to doskwierac, ale z corka wszystko mnie bolalo cala ciaze, przy chodzeniu, wstawaniu z lozka, dzwiganiu czegokolwiek. Chodzilam przez to jak kaczka kolyszac sie na boki, ale tak mniej mnie bolalo.
No ja od wczoraj, kłucie w pochwie, ból żołądka i całego brzucha przez wzdęcia.. na siedząco smazylam nalesniki..
 
Do góry