reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moj brzuszek jest duży.. Właśnie przyszła mi paczka z Sinsay bo mają fajne ceny dla mam.. Zamówiłam leginsy takie dla ciężarnych i dwie sukienki i wyszło mi z przesyłka 100zl [emoji56]
Pokaz co kupiłaś [emoji7]

Ja prenatalne mam 12+1 [emoji854] wolałabym kilka dni później ale mam piękny termin i wierzę że będzie szczęśliwy [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
W 12+1 - sami zaproponowali taki termin 8-)
 
Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
Też mam tak umówiona wizytę 12+6 niestety to był jedyny termin do lekarza z dobrymi opiniami lub dzień wcześniej ae wtedy bym musiała brac urlop a to tylko jeden dzien . Prenatalne można do 14 zrobic także spokojnie nikt nie odwoła :)
 
Dziewczyny, ciągle przewija się temat zamkniętej grupy i ciągle ktoś musi odpowiadać (może da się przypiąć odpowiedź gdzieś wyżej?).

Mamy tylko prywatną konwersację, która niestety nie działa jak zamknięta grupa i dużo dziewczyn narzeka.

Zamknięta grupa jest już założona, ale forum ma problemy techniczne i nie zanosi się, żeby to zostało w najbliższym czasie naprawione. Więc nie zbierajcie listy, nie pytajcie kto chce być moderatorem, nie wysyłajcie tego do administratorki. Jak tamta grupę ruszy, tu zrobimy kolejną informacje, żeby każdy kto chce mógł dołączyć.
Ale to nie tak działa [emoji846] musimy zebrać listę użytkowniczek, które chcemy aby były w grupie, dwie moderatorki i wysłać listę do AniaSlu [emoji846]kontaktowałam się z nią w tej sprawie i potwierdziła, że prosi o listę i wtedy nam założy działająca grupę. To nie działa na zasadzie dołączania kto się doda tylko za każdym razem trzeba będzie wysyłać listę osób które chcemy dodać. Tak samo było na mojej poprzedniej grupie [emoji846] Nie zbierałam do tej pory listy i nie wysyłałam, bo dużo dziewczyn pisało że bliżej prenatalnych, ale już wchodziny w ten okres, część osób ostatnio dołączyła i myślę, ze można zacząć działać w tym kierunku [emoji846]
 
Takie leginsy. Co grube. Nie przeswituja.. Noszę rozmiarM ale kupiłam wszystko rozmiar większe bo nie lubię jak mnie coś cisnie :) i te leginsy mam L i może temu nie przesuwituja
Screenshot_2021-11-19-10-08-14-287_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Do góry