reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mój najstarszy syn minwypomina, ze tata nie zgadzał się na psa , a to było jego marzenie. Psa mamy miesiąc po tym, jak się przeprowadził do UK. Tam kupił sobie krolika, żeby nie być samemu 😀
 
reklama
Ja adoptowalam psa 4 lata temu. Nie wiem jak to ogarniemy w bloku, ale pracujemy zdalnie, więc jakoś się dostosujemy. Nie wyobrażam sobie nie mieć czworonoga. Ale w momencie wczesnej ciąży jednak bym się nad tą decyzją porządnie zastanowiła.
 
Ja mam królika :) królik od kad jestem w ciąży ciągle mnie liże 😅 mam też pieska wielkości królika :) ja bym nie potrafiła nie mieć zwierzaka w domu :) a tak to nie ma nudy :) jak nie pies biega to za nim królik a za nimi syn :)
domaga się, czuje zazdrośnik że coś się święci 😂. Już sobie wyobrażam sprzątać ich bałagan z brzuchem pod nosem 😂
 
reklama
domaga się, czuje zazdrośnik że coś się święci 😂. Już sobie wyobrażam sprzątać ich bałagan z brzuchem pod nosem 😂
Właśnie czytałam że królik być może czuje ze jestem w ciąży, a on pokazuje mi ze należę do jego stada 😂 czyli ja, krolik i pies 😂 takie małe stado 😂 oj w tedy synek będzie miał ten obrazek sprzątania :p
 
Do góry