reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jak ja powiedziałam mojemu, że mamy dwie kreski to powiedział "wiem, śniło mi się" [emoji85] A ja mam tak, że zanim dowiem się, że ktoś z mojego otoczenia jest w ciąży, to też mi się takie rzeczy snią. Ja mam w ogóle porąbane sny, często przerażające i wręcz alarmujące. Aktualne zwalam na to, że po prostu pewnie źle sypiam i jestem dłużej w tej płytkiej fazie.
Mi w dniu testu też się właśnie śniło, że w ciąży jestem! [emoji7]
 
reklama
Twoje problemy z nadwagą i z tym odwisłym brzuchem to głównie tarczyca, dlatego ćwiczenia i nic inne nie pomagają. Musisz znaleźć dobrego endokrynologa.
A co do skóry to wydaje mi się ze dziecko Ci zapełni brzuch, to Twoja pierwsza ciąża? I pas ciązowy moze pomóc, ale musisz wybrać się wtedy do dobrego fizjoterapeuty, który Ci pomoże w doborze i ewentualnie Ci tez pokaze niektore cwiczenia, które Ci ulza w tej ciazy bo ciaza moge pogłębić wadę.
Dziękuję za odpowiedź 😊❤️ ciąża pierwsza. Z tarczycą cały czas walczę i zbijamy ją lekami. Także teraz szukam dobrego fizjoterapeuty 😉
 
W poprzednich ciążach miałam spore brzuchy i nie ukrywam, że trochę mi po nich zostało. Ale teraz ten brzuch mi się tak fajnie zaokrąglił i wyglądam jakbym była już w 4-5 miesiącu 😅 Strach pomyśleć co to będzie na wiosnę. Wagowo stoję w miejscu, 61kg na 165cm wzrostu.
Jutro mam wizytę i zastanawiam się czy nie przełożyć, bo jak wyliczyłam ostatnio z córką byłam w tym samym tygodniu i nie było jeszcze serduszka... mój ginekolog ma słaby sprzęt do usg...
 
reklama
Hej dziewczyny, pierwszy raz pisze, nawet nie wiem czy powinnam tutaj czy na lipiec 😉 dwie nieplanowane kreski 😆 jestem na wychowawczym 5 miesiac i właśnie cieszyłam się z powrotu do pracy od grudnia.. w dodatku z pierwszym dzieckiem nie mogliśmy zajść, więc przestałam pilnować cykli z myślą że i tak nie wypali i nawet nie mam zapisanej daty ostatniej miesiączki 🤭 wychodzi na to ze test zrobiłam gdzieś tak tydzień po spodziewanej @ (wiem że w okolicy 20) 🤔 pisze do Was bo muszę oswoić się z tą wiadomością. Jutro pójdę na krew, umowie lekarza, dzisiaj nic z tym nie zamierzam robić, bo jakoś nie mogę w to uwierzyc 😉
witaj 😊
Czy Ty przypadkiem nie byłaś na forum dla marcówek 2020? 😁 Tak skądś Twój nick kojarzę 😁
 
Do góry