reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dla mnie temat porodu to jest jeszcze tak odlegly, ze ho ho... Zostalo pol roku, wiec pewnie dopiero za 4-5 mcy bede sie zastanawiac.
Kurde, moja starsza przyniosla katar ze szkoly i zaś mala juz od rana zakatarzona i zarkany nos. Eh, a dopiero co wyszlismy z jednej choroby.
 
@Hankaa kciuki za wizytę.
Dospalam 2h i jestem jak funkiel nówka [emoji38]
Dziękuję :* jestem po, z dzidziolem wszystko ok, rośnie i serducho bije pięknie. Za tydzień prenatalne więc byle do 14tego, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z naszym maleństwem 🙏❤️ dzisiaj oddałam krew na pappe i już wiem że mąż nie może uczestniczyć w badaniu :( szkoda ale na każde inne USG wchodzi normalnie więc zadowolony 😊😊❤️
 
Ja rodzilam bez znieczulenia, co prawda gaz dostawałam przy skurczach, ale mi nic nie pomagał 🙈 pomagało mi skakanie na piłce i ściskanie piłeczki w dłoni 😅 ale ogólnie oceniam ból na średni. Nie było tragedii. Łącznie byłam 6h na porodówce.
 
A jak tam Wasze brzuchy? Ja już dół garderoby mam typowo ciążowy, brzuch jest już na prawdę widoczny nawet rano 😉
Moj brzuch najbardziej wybija wieczorem ;) mam cukrzycę więc staram się trzymać dietę i wagowo nie przytylam -od kiedy dieta to schudłam to co przybrałam na początku. W spodnie sprzed ciąży jeszcze się zamykam ale wieczorem już jak mi wybija to marze o legginsach albo pizamie ;)
 
Dzięki za wszystkie polecenia. Przejrzę.
A może znacie jakieś fajne profile na ig? Tylko nie zaufaj położnej, bo forma mnie nie przekonuje.
Ja mam za sobą 3 porody, każdy kolejny bardziej traumatyczny. Przy silnym stresie wpadam w panikę, i wtedy jest masakra. Chcę się nauczyć nad tym panować, bo wiem, że panikowanie tylko pogarsza.. dzis maja przyjść moje książki, dam znać jak to odbieram :) nie boję się bólu tylko tego, że spanikuje i w rezultacie tylko mige pogorszyć..
 
reklama
jaka pozytywna wiadomość [emoji7] same mi łzy się cisnely jak to czytałam [emoji7][emoji7][emoji7]
Ja też do teraz jak sobie pomyślę to mnie ścina [emoji16]

@Stelle mam tylko jedno i to samego pysia [emoji85] także szaleństwa nie ma i dlatego nie wrzucałam [emoji16] ale zaraz pyknę tutaj [emoji6]

Ja na chwilę obecną planuje bez znieczulenia rodzic [emoji6] zespół popunkcyjny to dla mnie masakra i nie chciałabym drugi raz z noworodkien w domu tego przechodzić albo dostać dziecko 3 dni później przez to...
 
Do góry