reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja również melduje się po prenatalnych. Jeszcze chwile przed badaniem dostałam wyniki nifty. Badania wszystkie dobrze, dzidzia szalała ale ładnie wszystko pokazało no i będzie chłopiec :) a my imiona mamy dla dziewczynki, co do chłopaka żadne mi się nie podobają i nie możemy się dogadać 🤣
O to tak jak my😂
 
Ja miałam cały tydzień kryzys 😩 z powodu wszystkiego. Muszę powiedzieć wreszcie w pracy. Ciągle jestem zmęczona
A teraz poszłam na prenatalne i lekarz był mało wylewny. Nie wiem nic. Płci jeszcze nie widać ogólnie powiwdzial że wygląda to dobrze ale mam brać acard bo przepływ krwi jest taki sobie. I nawet nie wiem jak dostanę wyniki i w ogóle. Krew na pappa pobrana. 9 idę do swojego gina i się dowiem co i jak bo serio nie wiem co mam myśleć.
Jeszcze zapisałam się na połówkowe 3.02 i cóż tylko czekanie mnie ratuje. Mam jakiś dół wewnętrzny
Takie same odczucia mialam do prenatalnych. Niestety niektorzy sie nie nadają do takiego emocjonalnego badania! Wrrr. Zamiast wyjaśnić, fajna zrobic atmosferę to stresuja 😒 Ja moze sie dowiem 12.01. Chociaż myslalam zeby isc w okolicach swiat do lekarza ale w sumie po co... 😒
 
Takie same odczucia mialam do prenatalnych. Niestety niektorzy sie nie nadają do takiego emocjonalnego badania! Wrrr. Zamiast wyjaśnić, fajna zrobic atmosferę to stresuja 😒 Ja moze sie dowiem 12.01. Chociaż myslalam zeby isc w okolicach swiat do lekarza ale w sumie po co... 😒
No atmosfera dużo daje.. u mnie doktorka jest bardzo miła i jeśli się stresuje to zawsze jakoś potrafi rozładować emocje. Zaproponowała by też pojawić się przed samymi świętami żeby spokojnie świętować i super bo ja panikuje od wizyty do wizyty 🙏❤️ zobaczymy jak będzie na prenatalnych ale mam nadzieję że równie dobrze i dobre informacje przed świętami 🙏😘😘
 
Takie same odczucia mialam do prenatalnych. Niestety niektorzy sie nie nadają do takiego emocjonalnego badania! Wrrr. Zamiast wyjaśnić, fajna zrobic atmosferę to stresuja 😒 Ja moze sie dowiem 12.01. Chociaż myslalam zeby isc w okolicach swiat do lekarza ale w sumie po co... 😒
no dokładnie. Mnie skusiło że w sumie mam za darmo bo wiek a teraz się denerwuje bo każdy traktuje mnie jak jakąś starą matkę. Czuję się przez to gorzej. Siadło mi na głowę 🤣 cale szczęście że mam tak wizytę u swojego lekarza bo bym chyba oszalała
 
no dokładnie. Mnie skusiło że w sumie mam za darmo bo wiek a teraz się denerwuje bo każdy traktuje mnie jak jakąś starą matkę. Czuję się przez to gorzej. Siadło mi na głowę [emoji1787] cale szczęście że mam tak wizytę u swojego lekarza bo bym chyba oszalała
Ja o sobie podobnie myslalam, ale kochana! Nie jesteśmy jakieś fest stare! Czytałam wczoraj o 50cio letniej radnej, która urodziła córeczkę na radzie miejskiej. Poza tym wszystko idzie do przodu, ludzie dłużej żyją, to i nasz wiek już nie taki zaawansowany jak w średniowieczu czy cos [emoji6]
 
no dokładnie. Mnie skusiło że w sumie mam za darmo bo wiek a teraz się denerwuje bo każdy traktuje mnie jak jakąś starą matkę. Czuję się przez to gorzej. Siadło mi na głowę 🤣 cale szczęście że mam tak wizytę u swojego lekarza bo bym chyba oszalała
Starsza nie znaczy gorsza, poprostu już bardziej doswiadczona życiem kobieta 😉 ale to może być zaletą, ja też nie jestem już pierwszej młodości 🤣
 
My też nie znamy imię do dziewczynki mamy wybrane a wszyscy mówią ze będzie chłopiec😂Jakieś propozycje imienia dla chłopca? A zresztą co będzie to będzie byle było zdrowe😀👶
My byśmy dla dziewczynki chcieli Rozalka, mamy synka Szymona na tym świecie więc wybralismy że jak będzie chłopiec to będzie Tymon . Szymon i Tymon :) ewentualnie Fabian albo ignaś :) zobaczymy z czasem 😇
 
My byśmy dla dziewczynki chcieli Rozalka, mamy synka Szymona na tym świecie więc wybralismy że jak będzie chłopiec to będzie Tymon . Szymon i Tymon :) ewentualnie Fabian albo ignaś :) zobaczymy z czasem 😇
Oo Ignas też mi się podoba nie wiem jak mąż😂tak pewnie decyzja będzie podejmowana jak się dziecko urodzi😉
 
reklama
Ja miałam cały tydzień kryzys [emoji30] z powodu wszystkiego. Muszę powiedzieć wreszcie w pracy. Ciągle jestem zmęczona
A teraz poszłam na prenatalne i lekarz był mało wylewny. Nie wiem nic. Płci jeszcze nie widać ogólnie powiwdzial że wygląda to dobrze ale mam brać acard bo przepływ krwi jest taki sobie. I nawet nie wiem jak dostanę wyniki i w ogóle. Krew na pappa pobrana. 9 idę do swojego gina i się dowiem co i jak bo serio nie wiem co mam myśleć.
Jeszcze zapisałam się na połówkowe 3.02 i cóż tylko czekanie mnie ratuje. Mam jakiś dół wewnętrzny
Współczuje, że nie jesteś zadowolona z wizyty [emoji17] dobrze jednak ze z maluchem ok! Bądź dobrej myśli i na następne badania zapisz się gdzie indziej [emoji3590]

@mfifi04 jaki masz dzień z OM? Masz piękne zdjęcia [emoji7]
 
Do góry