reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Załączniki

  • Screenshot_20211118_172245_pl.allegro.jpg
    Screenshot_20211118_172245_pl.allegro.jpg
    177,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Dzięki :) ja się trochę boję tego uciskania chociaż niedługo już będę mieć USG przez brzuch, a wtedy też lekarz mocno uciska.
No i zastanawiam się czy nie wyłapię swojego tętna bo mam wysokie.
Na tym etapie tetno maluchow to 150-170, mam nadzieje za az tak wysokiego to nie masz[emoji4] swoje tętno słysze zazwyczaj bliżej pachwin.
 
Dla mnie to też 3 ciąża nie jesteś sama [emoji16] mam 4-latka i 2-latkę.
Hej :) Jestem Iza, mam 30 lat i jestem w 10 tyg ciąży. To jest moja 3 ciąża (na dodatek po 9 latach) i średnio wydaję się być tu na miejscu, bo większość z was będzie mamą po raz pierwszy. Dołączyłam do was, bo czuję się trochę odosobniona, nie mam z kim porozmawiać o ciąży... Jest mi poprostu ciężko, a nie ma do kogo się odezwać. Mąż jest, bo jest, rodzina dziwnie zareagowała na tą wiadomość... Poza tym ciąża strasznie mi się dłuży i boję się powiedzieć o niej szefowej...
 
Właśnie strzeliłam sobie w kolano...
Mieli przyjechać w sobotę tylko rodzice a okazuje się, że przyjedzie cała najbliższa rodzina... Będzie 16 osób [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
"Impreza" z okazji dzisiejszych urodzin mojego męża
W co ja żem się w pakowała... [emoji23]
 
Ja musze za dwa tygodnie wyprawic urodziny mojej starszej corki, chcialam tylko dla chrzestnych, ale jak cora sie dowiedziala, to oczywiscie bunt i placz, bo ona chce dla wszystkich, a "wszystkich" ma na mysli 27 osob z dziećmi. Ja nie wiem czy dam rade to ogarnac, zwlaszcza, jak dalej sie bede tak kiepsko czuc, to nie wiem, musze nad cateringiem pomyslec, a tort i ciasta napewno musze zamowic, bo nie umiem.
 
Ja musze za dwa tygodnie wyprawic urodziny mojej starszej corki, chcialam tylko dla chrzestnych, ale jak cora sie dowiedziala, to oczywiscie bunt i placz, bo ona chce dla wszystkich, a "wszystkich" ma na mysli 27 osob z dziećmi. Ja nie wiem czy dam rade to ogarnac, zwlaszcza, jak dalej sie bede tak kiepsko czuc, to nie wiem, musze nad cateringiem pomyslec, a tort i ciasta napewno musze zamowic, bo nie umiem.
Ja też kupię co mogę, żeby jak najmniej robić
 
reklama
Do góry