reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej :)
Dopiero nadrobiłam od wczoraj. Byłam dzisiaj od rana u mamy z synem. Rano wstałam z mdłościami, potem po jedzeniu mi przeszło. Trochę odepchnęło mnie od jedzenia.
I było ok, delikatne zmęczenie ale do przetrwania.
Od 15 mam combo... Masakryczne zmęczenie, mdłości, piersi znowu po przerwie bolą strasznie, aż boję się dzisiejszej nocy 😱
Także dziewczyny, nie martwcie się zanikiem objawów, bo jak Wam wróci za kilka dni to ze zdwojoną siłą 🤪
 
Dziękuję . Mam nadzieję że również usłyszę tym razem dobre wiadomości. Tylko martwi mnie mój niski progesteron . Co kilka dni mam lekko brązowy śluz przy podcieraniu . Biorę duphaston . Wtedy również miałam niski i zakończyło się fatalnie. Dlatego wnioskuję że wgl mam z nim od początku problem bo zawsze miałam niską temperaturę a mój wykres w cyklu wyglądał jak szlaczki rysowane w przedszkolu . Aby żałuję że nigdy nie zbadałam go sobie podczas faz przed ciążą
Ja plamie od dwóch tygodni, już się chyba powoli przyzwyczaiłam.. proga też raczej mam niskiego ale lekarz mówił żebym przestała się tym nakręcać.. jest skokowy i powyzej 10 jest ok.
 
Ja plamie od dwóch tygodni, już się chyba powoli przyzwyczaiłam.. proga też raczej mam niskiego ale lekarz mówił żebym przestała się tym nakręcać.. jest skokowy i powyzej 10 jest ok.
No ja tyle co wczoraj pisałam że nie mam plamien a dzisiaj podczas wizyty w WC znów ciemnobrazowa nitka w sluzie 😩 prawda też jest taka że mam takie zaparcia a siła rzeczy trochę wysiłku wkładam... Ostatecznie nie załatwiłam potrzeby bo się wydygałam że sobie tym zaszkodze 🤦‍♀️

Ja mam weekend super pod kątem objawów. Dzisiaj trochę rano było mi tak niepewnie na żołądku, ale zjadłam normalnie śniadanie, na obiad mąż robił łososia z domowymi frytami 🥰 więc pojadłam. Weekend fajnie zleciał mi z mężem u boku a teraz całymi dniami będę znów siedzieć sama 😩😔 dzisiaj myslelismy już nad kupnem pieska bo mi bardzo się marzy ale tak myślę że jak coś pójdzie nie tak i będę musiała niedługo wrócić do pracy to on biedny nie będzie mógł jako szczeniak tyle godzin siedzieć sam 😞 no i dupa, marzenie o piesku znów musi poczekac
 
No ja tyle co wczoraj pisałam że nie mam plamien a dzisiaj podczas wizyty w WC znów ciemnobrazowa nitka w sluzie 😩 prawda też jest taka że mam takie zaparcia a siła rzeczy trochę wysiłku wkładam... Ostatecznie nie załatwiłam potrzeby bo się wydygałam że sobie tym zaszkodze 🤦‍♀️

Ja mam weekend super pod kątem objawów. Dzisiaj trochę rano było mi tak niepewnie na żołądku, ale zjadłam normalnie śniadanie, na obiad mąż robił łososia z domowymi frytami 🥰 więc pojadłam. Weekend fajnie zleciał mi z mężem u boku a teraz całymi dniami będę znów siedzieć sama 😩😔 dzisiaj myslelismy już nad kupnem pieska bo mi bardzo się marzy ale tak myślę że jak coś pójdzie nie tak i będę musiała niedługo wrócić do pracy to on biedny nie będzie mógł jako szczeniak tyle godzin siedzieć sam 😞 no i dupa, marzenie o piesku znów musi poczekac
Kochana na spokojnie.. u mnie plamienie od jasnego beżu do żywej krwi.. miałam już dwukrotnie tak jakby wypadło ze mnie po łyżce gęstej krwi.. na USG było wszystko ok ale też wiem że może być różnie.. już raz poroniłam, modlę się by teraz już było ok🙏🙏🙏 bo inaczej chyba sobie nie poradzę..
 
Ja miałam jednego dnia 14 a drugiego 11. Niedawno podczas wizyty w toalecie miałam dużo skrzepów, to chyba koniec . Kolejny raz 😭
O kurcze, kontrolowałaś to na SORze? Nie zawsze krew i skrzepy oznaczają najgorsze. Jak masz możliwość to jedz dla własnego komfortu psychicznego żeby się nie zamartwiać. Trzymam kciuki żeby okazało się że to jakiś niegroźny krwiaczek jest winowajcą
 
reklama
Parę minut temu zaczęłam czuć coś ala skurcze, takimi falami... I głównie po prawej stronie...
Zero plamień.
Miała któraś podobnie?
 
Do góry