reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mam tak samo. Mąż ugotowal mi jajka na twardo, jak poczułam ich zapach myslalam ze [emoji1785][emoji2961]
Zjadłam płatki.. później zjadłam kiszone ogórki i..trochę śmietanki do kawy [emoji50] teraz mąż poleciał do burgerowni.. na podwieczorek będziemy robić gofry.. taki mix..
Wow, ale macie dziewczyny zachcianki [emoji12] u mnie na szczęście nie mam problemów z zapachami i jak narazie z jedzeniem też problemu nie mam. Jem mniejsze porcje bo mi się nie chce jeść i przestało mnie ciągnąć do słodyczy i to jedyne co się zmieniło u mnie jeśli chodzi o jedzenie [emoji16]
 
reklama
Dziękuję ☺️ a powiedzcie mi jak wasze samopoczucie? Macie objawy?
Samopoczucie to sinusoida....rano ok za pół godziny tragedia potem dochodzą mdłości nie ustępujące uczucie trampka w ustach🙈😌 potem ok 12 jakby jest trochę więcej sił więc w godzinę ogarniam obiad porządki pranie potem spadek mocy i utrzymuje się do wieczora 😜 to tak jakby skrócie ...jedynie w pracy jest w miarę bo nie mam czasu na to żeby się źle czuć 🤭😉 Liczę na to że za 4 tygodnie będzie już lepiej 😌👌
 
Wow, ale macie dziewczyny zachcianki [emoji12] u mnie na szczęście nie mam problemów z zapachami i jak narazie z jedzeniem też problemu nie mam. Jem mniejsze porcje bo mi się nie chce jeść i przestało mnie ciągnąć do słodyczy i to jedyne co się zmieniło u mnie jeśli chodzi o jedzenie [emoji16]
O mnie od słodkiego tez odrzuciło w sumie. Ale dziś na śniadanko wjechala chałka z masłem i swojskim dżemem z malin lekko kwaśnym 😍 wczoraj kupiłam sobie ogórki kiszone bo mówiły do mnie w sklepie po czym skończyło się na wypiciu z nich wody a ogórka nie mogłam nawet pogryźć. 🙈😌 Naprawdę trzeba przyznać że ta ciąża jest najbardziej uciążliwa w sensie objawowym 😌😜
 
Wnioskuję że byłaś już ja wizycie ? Cieszę się że u ciebie tym razem się udało. Ja mam jakieś złe przeczucia. Wtedy też je miałam i się potwierdziły [emoji20]
Tak, pierwsza wizytę miałam w 6+2 i było już [emoji3590] w poprzedniej niestety nie doczekałam nawet zarodka więc się mega cieszę [emoji3526]
Nie martw się na zapas, ja bardzo optymistycznie podchodzę do tej ciąży i wiem że musi być dobrze [emoji3059] Tobie też tego zycze
 
O mnie od słodkiego tez odrzuciło w sumie. Ale dziś na śniadanko wjechala chałka z masłem i swojskim dżemem z malin lekko kwaśnym [emoji7] wczoraj kupiłam sobie ogórki kiszone bo mówiły do mnie w sklepie po czym skończyło się na wypiciu z nich wody a ogórka nie mogłam nawet pogryźć. [emoji85][emoji18] Naprawdę trzeba przyznać że ta ciąża jest najbardziej uciążliwa w sensie objawowym [emoji18][emoji12]
Ja w sumie jem tak samo jak do tej pory, ale zawsze gdzieś do kawy szukałam żeby zjeść jakieś ciastko albo cokolwiek, tak teraz od początku w ogóle mnie nie ciągnie [emoji12]
 
Mnie mandarynki ratują, jak czuję, że zaczyna mdlić, to wyjeżdża na stół:) dziś maz zrobił obiad. Pierś grillowana, frytki i pikle. Uwielbiam jak gotuje, a niestety z braku czasu robi to bardzo rzadko. Najadłam się pod kurek i jest super :) mnie niestety mdłości bardzo utrudniają życie, dlatego jeśli choć na chwilę ustąpią, to mam ochotę odtańczyć taniec radości :D
 
Mnie mandarynki ratują, jak czuję, że zaczyna mdlić, to wyjeżdża na stół:) dziś maz zrobił obiad. Pierś grillowana, frytki i pikle. Uwielbiam jak gotuje, a niestety z braku czasu robi to bardzo rzadko. Najadłam się pod kurek i jest super :) mnie niestety mdłości bardzo utrudniają życie, dlatego jeśli choć na chwilę ustąpią, to mam ochotę odtańczyć taniec radości :D
Jaka to jest różnica pomiędzy tymi które mają uporczywe mdłości i im przejdą to radość jak sto dwa, że można coś po ludzku zjeść a między tymi co nie mają i chciałyby mieć objawy [emoji87][emoji85] ja akurat mdłości mam tylko jak się przeglodze lub nie umyje zębów od razu po jedzeniu, ale cieszę się, że tylko tyle! To strasznie uprzykrza życie [emoji2960]
 
U mnie od rana mix. Rano bułka z wędlina, godzinę później grochówka 😐, w międzyczasie mandarynki,wjechało ciasto czekoladowe, coś tam jeszcze przegryzlam a teraz leze i spać mi się chce.
 
Dziękuję . Mam nadzieję że również usłyszę tym razem dobre wiadomości. Tylko martwi mnie mój niski progesteron . Co kilka dni mam lekko brązowy śluz przy podcieraniu . Biorę duphaston . Wtedy również miałam niski i zakończyło się fatalnie. Dlatego wnioskuję że wgl mam z nim od początku problem bo zawsze miałam niską temperaturę a mój wykres w cyklu wyglądał jak szlaczki rysowane w przedszkolu . Aby żałuję że nigdy nie zbadałam go sobie podczas faz przed ciążą
Maria nie przejmuj się progesteron się wydziela skokowo w ciągu dnia, także tak naprawdę ciężko do końca sprawdzić jaki jest średni (trzeba by się położyć do szpitala i robić pomiary co kilka godzin, najlepiej przez parę kolejnych dni). Ja na początku ciąży też miałam niski, najpierw 10,5ng/ml, po 48h 17ng/ml i lekarz w ogóle się tym nie przejął. Daj mi duphaston, ale powidział, że jak ciąża ma się się utrzymać to i przy 10ng wystraczy i wyjaśnił właśnie to skokowe wydzielanie. Niemniej na pewno plamienie może wskazywać na jakieś problemy, a może też nic nie znaczyć. Powiedz o tych plamieniach lekarzowi być może zdecyduje się zwiększyć dawkę.
 
reklama
Mam tak samo. Mąż ugotowal mi jajka na twardo, jak poczułam ich zapach myslalam ze [emoji1785][emoji2961]
Zjadłam płatki.. później zjadłam kiszone ogórki i..trochę śmietanki do kawy [emoji50] teraz mąż poleciał do burgerowni.. na podwieczorek będziemy robić gofry.. taki mix..
u nas dziś też gofry :-)
 
Do góry