reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cudownie [emoji7]

@Eevee a może zapodaj sobie jakiś relaxik na uspokojenie? Łóżko, książka?
właśnie mam taki plan bo się wykończe. Nie pamiętam jak zaczęło się poronienie wcześniej ale było mniej więcej w tym samym czasie. Od południa nie miałam więcej śluzu więc liczę na to że jest wszystko ok i to może po acardzie jakaś żyłka pękła i leci krew czy coś. Włączam jakiś serial i leże i nie myślę🙄🙄🙄
 
reklama
A ja sie tak denerwuje przed jutrem, przed 13.20, ze zejde na zawal... Dopiero wracamy, jeszcze prania po, sufit i, jutro ide do zloba z synem, a ich gr ma halloween.
Jeszcze po ciazy mam brzuszek, ale dzis podniósł mi, sie do góry i sam maz mowil ze jak my, utrzymamy to w tajemnicy do grudnia... Najlepiej do prenatalnych. Mam, tylko, nadzieję ze to "objaw" ze jest ok... Chyba umre...
 
A ja sie tak denerwuje przed jutrem, przed 13.20, ze zejde na zawal... Dopiero wracamy, jeszcze prania po, sufit i, jutro ide do zloba z synem, a ich gr ma halloween.
Jeszcze po ciazy mam brzuszek, ale dzis podniósł mi, sie do góry i sam maz mowil ze jak my, utrzymamy to w tajemnicy do grudnia... Najlepiej do prenatalnych. Mam, tylko, nadzieję ze to "objaw" ze jest ok... Chyba umre...
Ja mam na 18.30 jutro i też chyba do tej pory zejde na zawał..
U mnie tak samo, brzuszek się podniósł i ewidentnie widać coś.. trzymam kciuki, nie daj się :)
 
Muszę jutro rano pobrać mocz. Myślicie, że mogę dzisiaj na noc bez problemu wziąć luteinę i nie zanieczysci mi ona moczu?
 
A ja sie tak denerwuje przed jutrem, przed 13.20, ze zejde na zawal... Dopiero wracamy, jeszcze prania po, sufit i, jutro ide do zloba z synem, a ich gr ma halloween.
Jeszcze po ciazy mam brzuszek, ale dzis podniósł mi, sie do góry i sam maz mowil ze jak my, utrzymamy to w tajemnicy do grudnia... Najlepiej do prenatalnych. Mam, tylko, nadzieję ze to "objaw" ze jest ok... Chyba umre...
myślałam że ja mam tylko taki problem 🙈
Ja mam brzuch płaski jak deska (raz że ćwiczenia, dwa że genetyka 🥳). Po owulacji na jakiś tydzień wywala mi brzuch (znaczy wywala... Nie jest idealnie płaski 🤪), przed okresem wraca do swojego stanu.
Od jakiegoś 6 tygodnia normalnie widzę brzuch! Nie jest to ten stan co po owulacji tylko dodatkowo powiększył mi się nad pępkiem, jakby wszystkie wnętrzności mi się podciągnęły. Do pracy chodzę już w luźnych bluzkach bo mam wrażenie że wszyscy to widzą 🙄
Ja słyszałam że w drugiej ciąży szybciej widać brzuch, ale bez przesady... 🙄
 
Moze byc jakas infekcja. Nie wiem czy masz jakieś skierowania na badania czy nie, ale.moze przed wizytą u gin zrób prywatnie mocz?

Hej Kochane!
Nie odzywałam się bo weekend spędziłam w moim rodzinnym miasteczku, i jakoś tak rodzinnie było bo wczoraj mama miała 60urodziny 😊
A nockę miałam masakryczną. Wzdęcia... tak mi to przeszkadzało
:( Jeszcze spać na brzuchu powoli mnie zaczyna drażnić.... Nie wiem czy to przez wzdęcia czy po prostu czuję ze już nie mogę 💔

Jak minął wam "dłuższy" weekend?
Nawet mi nie mów o wzdęciach 🥴🙈 ja mam wzdęcia, nudności muli mnie i mam wrażenie że żołądek mam wielkości orzeszka już po tych kilku dniach niejedzenia praktycznie 🙄 zobaczymy jak bedzie z wagą w tej ciąży w poprzedniej przytyłam ok 14 kg a z synem 12 lat temu 28 kg 🙈🙈🙈 mam nadzieję że tym razem będzie dużo dużo mniej 😌
 
myślałam że ja mam tylko taki problem 🙈
Ja mam brzuch płaski jak deska (raz że ćwiczenia, dwa że genetyka 🥳). Po owulacji na jakiś tydzień wywala mi brzuch (znaczy wywala... Nie jest idealnie płaski 🤪), przed okresem wraca do swojego stanu.
Od jakiegoś 6 tygodnia normalnie widzę brzuch! Nie jest to ten stan co po owulacji tylko dodatkowo powiększył mi się nad pępkiem, jakby wszystkie wnętrzności mi się podciągnęły. Do pracy chodzę już w luźnych bluzkach bo mam wrażenie że wszyscy to widzą 🙄
Ja słyszałam że w drugiej ciąży szybciej widać brzuch, ale bez przesady... 🙄
Ja też zlyszalam, o, tym, a sie przekonałam pomimo ze plaska nie bylam. XD no u mnie podobnie, jak. Sie ktos spyta to i tak powiem ze przytyłam.
 
Ja też przed badaniami moczu brałam luteinę. Powiedzieli że normalnie mam się niczym nie przejmować że to zupełnie inne bakterie I wartości wtedy są badane
Muszę jutro rano pobrać mocz. Myślicie, że mogę dzisiaj na noc bez problemu wziąć luteinę i nie zanieczysci mi ona moczu?
 
reklama
Dziewczyny wpadam szybko z krótkim pytaniem co na zaparcia? Mecze się okrutnie od 3 dni… nie dość ze mdłości, mega wzdęcia to jeszcze to… muszę sobie jakoś ulżyć bo zwariuje.
11 tydzień rozpoczęty i marze o tym żeby mdłości mi minęły, a jak jeden dzień jest lepiej to od razu myśli ze coś jest nie tak…
 
Do góry