reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Nieprawda. Wczoraj akurat czytałam, że ma np. jesli sie dziecko urodzi 15.06.2022 to ma czas do 15.06.2023. :)
Tak, ale wypłacą po 3 miesiącach wypłacą bez wyrównania...
"Jeśli złożysz wniosek o świadczenie wychowawcze na nowo narodzone dziecko w ciągu 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka, otrzymasz świadczenie od dnia urodzenia dziecka."
 
reklama
Tak, ale wypłacą po 3 miesiącach wypłacą bez wyrównania...
"Jeśli złożysz wniosek o świadczenie wychowawcze na nowo narodzone dziecko w ciągu 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka, otrzymasz świadczenie od dnia urodzenia dziecka."

Ale napisałaś becikowe - a becikowe jest 1 razowe więc co masz tu wyrównywać?
A teraz wklejasz link do 500 plus
 
Bóle podbrzusza takie jakby okresowe mam przez całą ciąże A twardnienie to czasami wieczorem bo sytej kolacji.Ostatnio najadam się coraz mniejsza ilością jedzenia,pewnie za sprawą ściśniętych organów co mnie w sumie cieszy 😄.Co do samopoczucia to w dużym stopniu ma na to wpływ pogoda za oknem.Właśnie się zrobiło pochmurno i pada,przez to już mi się nic nie chce tylko spać A muszę wyjść załatwić kilka spraw.Wieczorami ciężko mi się już powoli podnieść A nawrt przekręcić🤷‍♀️Ale jak tylko pomyślę,że ten najtrudniejszy okres dopiero przede mną i za kilka miesięcy będę miała pewnie 2x większy brzuch to jakoś mnie to motywuje i od razu sił nabieram haha
 
To już wiem na co idą moje kosmiczne podatki. Na osoby, które mają dochód na czarno i się jeszcze starają o zasiłki...
Nie ma to jak w związku ani jedna osoba nie odprowadza podatku dochodowego mimo zdolnosci do pracy, ale po zasiłki to pierwsze wyciągają rączki 😡 i jeszcze pewnie maja sie za przedsiębiorczych... Na miejscu takich osób spaliłabym się ze wstydu.
 
Nie mówiąc już o polskich władzach,które podatek obniżyły o 13groszy w sklepach A sami za to milionami swoje kieszenie napychają i chwalą się ile to oni dobrego dla kraju robią.Prezydent się zmieni to i 500+ pewnie zabiorą.Z podatków utrzymują policjantów którzy pastwią się nad ludźmi ( była afera np.jak policjant zadusił niepełnosprawnego) i takich ludzi utrzymują uczciwie zarabiający i płacący podatki.Ciekawe z czego zostało wypłacone 13mln odszkodowania dla Tomasza Komendy który przesiedział niesłusznie 18lat w więzienìu tylko dlatego,że sąd skazujący " się pomylił" i niesłusznie wydał wyrok.I dlaczego politycy tyle pieniędzy mają A taka bieda w kraju jest.A cieszą się i chwalą ile oni dla nas nie robią.Jeden palec dadzą A 5 zabiorą.
 
Jak obywatele mają być uczciwi skoro władza to sami kłamcy i złodzieje.A młodzi uciekają za granicę,bo tu się już powoli nie da żyć.
 
Jak obywatele mają być uczciwi skoro władza to sami kłamcy i złodzieje.A młodzi uciekają za granicę,bo tu się już powoli nie da żyć.
Zawsze możesz wyjechać i ty.
Podatki nie są zabierane ani z twojej pensji ani z pensji partnera więc właściwie nie powinnaś się wypowiadać.
Nie pracujesz, palisz i pijesz w ciąży więc każda i tak ma o tobie zdanie wyrobione.
 
reklama
Nie mówiąc już o polskich władzach,które podatek obniżyły o 13groszy w sklepach A sami za to milionami swoje kieszenie napychają i chwalą się ile to oni dobrego dla kraju robią.Prezydent się zmieni to i 500+ pewnie zabiorą.Z podatków utrzymują policjantów którzy pastwią się nad ludźmi ( była afera np.jak policjant zadusił niepełnosprawnego) i takich ludzi utrzymują uczciwie zarabiający i płacący podatki.Ciekawe z czego zostało wypłacone 13mln odszkodowania dla Tomasza Komendy który przesiedział niesłusznie 18lat w więzienìu tylko dlatego,że sąd skazujący " się pomylił" i niesłusznie wydał wyrok.I dlaczego politycy tyle pieniędzy mają A taka bieda w kraju jest.A cieszą się i chwalą ile oni dla nas nie robią.Jeden palec dadzą A 5 zabiorą.
To, że sąsiad boje dziecko, nie znaczy, że ja też mam. Z takim podejściem w takiej czarnej d**** będziemy jeszcze długo... I z takim podejściem PiS też będzie długo u stołka, bo "PO też kradło".

500+ mogą zabrać. Bo dzięki temu plusowi i innemu rozdawnictwu osobom na zasiłkach, pracujących na czarno ja mam kilka tysięcy miesięcznie teraz w plecy.
 
Do góry