reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Żartujesz? Był pozytywny i kazali mu wrócić do pracy??
Izolację ma osoba zakażona a kwarantannę osoby które miały kontakt z chorym i jego współmieszkańcy ale tak naprawdę to się niczym nie różni [emoji14]Ale okropny tekst! Co za głupi człowiek! Współczuję Ci! Sama kwarantanna przez 10 dni nie jest zła, w ciąży się chodzi do gin przecież zazwyczaj co 3 czy 4 tygodnie, gorzej jakbyśmy się miały zarazić ale to chyba też nieuniknione. Kwestia tylko kiedy nas dopadnie.
Kazali wrócić, bo ja z rejonu gdzie nie będzie ani żółtej ani czerwonej strefy 😂😂
 
reklama
No wlasnie tez bede szukac pracy na 5 dni w tygodniu, o regularnych godzinach. Na razie totalnie nie mam na siebie pomyslu i nie wiem, co chcialabym robic.
To mamy tak samo 😅
Nie wiem co mi przyszło do głowy wybierając zawód . Ogólnie lubię swoją pracę bardzo ale te godziny ... To nie jak się ma rodzinę i chce się z nią być jak najwięcej 🙂
 
Mi waga poszła w dół, a już mogę nosić tylko spodnie z luźną gumką. Odpadają jakiekolwiek jeansy, nic nie może mnie dusić w brzuch bo zaczyna bardzo boleć. Tak samo było w pierwszej ciąży- brzuch robi mi się mega tkliwy 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Jak tak dalej pójdzie to niedługo przywitam ciążowe legginsy bo tylko one jedne nie duszą 🤷🏼‍♀️
W którym tygodniu jesteś? Ja już czuje że mam brzuch lekko jakby opuchnięty ale to przecież bardzo szybko!
 
ja miałam ostre kłucie w lewym jajniku, później przeszło w stronę pachwin, pośladka, biodra, a nawet mnie kuło w pewnymm momencie na piszczelu i dopiero od 2 dni zdecydowanie mniej kłuje..
Joszka dlugo Cie tak klulo? Bo mnie drugi dzien, co prawda nie powiedziałabym ze jest to ostry bol ale przeszkadza mi i ciągle o tym mysle🤯
 
reklama
Szef ostatnio ma fochy, bo zaczelysmy rozmowy o podwyzkach i teraz robi burze o kazdy temat. Mialam z nim nieprzyjemna rozmowe, bo zarzucil mi, ze stawiam go w zlej sytuacji. Zapytalam tylko, ze skoro pracuje juz siedem lat u niego, to chyba sie nauczyl, ze nie biore l4 z byle powodu. No ale to czlowiek, ktory po moim drugim poronieniu, z okazji ktorego wzielam dwie zmiany wolne, zapytal, czy nie myslalam o zabezpieczeniu, bo cos za czesto w ciazy jestem...
Żartujesz??!! Co za dziad wredny!! Wspolczuje ze musisz u takiego osobnika pracowac, szkoda ze jego rodzice nie pomyśleli nad zabezpieczeniem🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
 
Do góry