reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja już po 😁

Leon. godz 9:01
3500. 53 cm ❤

Porod długi i ciężki a po porodzie miałam krwotok i musieli mnie brać na sale i jednak dać zewnstrzoponowe a małego urodziłam tylko przy pomocy gazu i na koniec oksy bo parte nie były tak często jak powinny.
Cieszę się ze mam to za sobą
Gratulacje! Leon -piękne imię :)
Szybkiego powrotu do domu
 
Ja już po 😁

Leon. godz 9:01
3500. 53 cm ❤

Porod długi i ciężki a po porodzie miałam krwotok i musieli mnie brać na sale i jednak dać zewnstrzoponowe a małego urodziłam tylko przy pomocy gazu i na koniec oksy bo parte nie były tak często jak powinny.
Cieszę się ze mam to za sobą
Gratulacje :). A teraz cieszcie się sobą :).
 
Ja już po 😁

Leon. godz 9:01
3500. 53 cm ❤️

Porod długi i ciężki a po porodzie miałam krwotok i musieli mnie brać na sale i jednak dać zewnstrzoponowe a małego urodziłam tylko przy pomocy gazu i na koniec oksy bo parte nie były tak często jak powinny.
Cieszę się ze mam to za sobą
Gratuluję ❤❤❤

My zostajemy w szpitalu bo mała ma podwyższone crp i antybiotyk jej podają 😭
 
Dziś moja córeczka kończy 3 tygodnie , pamiętam jak nie dawno ją urodziłam A Ona już ma 3 tygodnie 😲 ale ten czas leci ❤ A to moja 3 tygodniowa księżniczka 🥰
 

Załączniki

  • 20200618_104603.jpg
    20200618_104603.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 219
reklama
Halo mamusie :)
@Emxka gratulacje jaki słodziak. Cieszę sie, że u Was wszystko dobrze mimo komplikacji. Nabieraj sił.
@Martyna Kołodziejczyk słodkości malutka. I super, że tak ładnie przybiera.
@MK_Piotrowiak jak malutka? Crp spada?

U mnie oczywiście nic nie ruszyło... ;) masakra.. dziś niby mam balonik.. ale to już 3h i nic a nic mnie nie boli to domyślam się, że dopiero rano mnie wezmą na porodówkę ... jestem juz troszkę zmęczona czekaniem na tego malutkiego stworka ;).
Pozdrawiam
 
Do góry