reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Zaczynam 30 tydzień! :p i wiecie co? a propos brzucha, to mój jest tak wysoko, że mam chroniczną zadyszkę, brakuje mi tchu, ciężko się oddycha....rany, ciągle coś :/

@sariska jeśli chodzi o poród, to totalnie nie boję się bólu, bardzo chciałabym rodzić naturalnie, chociaż głupia naczytałam się o jakiś powikłaniach i dziwnych przypadkach :/ mimo wszystko bardziej obawiam się CC, a szczególnie znieczulenia i okresu rekonwalescencji, nie wyobrażam sobie , opiekować się maleństwem z rozciachanym brzuchem :/
 
reklama
@Nerwicówka35 już bo nieważne czy poród naturalny czy cc... Oby się nie zarazić i żeby wszystko było ok z dzieciakami.. w ogóle to słyszałam że szczepienia są całkowicie wstrzymane?! Jak to wygląda u Was?
Ciekawe z czego wynika że brzuch jest mega wysoko albo mega nisko?! Mój jakbym miała ocenić to raczej nisko jest.. zależy to jakoś od położenia dziecka?

@JoannaMiki
Ja to chyba najbardziej to po bokach czuję. Czasem to nie daje żyć 😂 zwłaszcza w nocy, mam nadzieję że mi tak nie zostanie 😂 Rzadziej na dole. Jestem w 31 tygodniu.
 
Zaczynam 30 tydzień! :p i wiecie co? a propos brzucha, to mój jest tak wysoko, że mam chroniczną zadyszkę, brakuje mi tchu, ciężko się oddycha....rany, ciągle coś :/

@sariska jeśli chodzi o poród, to totalnie nie boję się bólu, bardzo chciałabym rodzić naturalnie, chociaż głupia naczytałam się o jakiś powikłaniach i dziwnych przypadkach :/ mimo wszystko bardziej obawiam się CC, a szczególnie znieczulenia i okresu rekonwalescencji, nie wyobrażam sobie , opiekować się maleństwem z rozciachanym brzuchem :/
Nerwicówka 35 ja pierwszego syna miałam rodzic SN ale wynikło tak że szybko cesarka. Znieczulili mnie tak że nawet nie wiedziałam że to już. Po cesarce położna pomogła mi wstać aby się wykąpać a z łazienki wyszłam o własnych siłach. Sama zajmowałam się dzieckiem było ok aczkolwiek 1 dzień miałam gorszy że nóg niemoglam podnieść o własny chce siłach na łóżko w szpitalu. Po prostu zbyt dużo chodziłam i przez to obciążyłam kręgosłup także z cc nie jest tak źle z tym że ja przesadziłam z wysiłkiem
 
Zaczynam 30 tydzień! :p i wiecie co? a propos brzucha, to mój jest tak wysoko, że mam chroniczną zadyszkę, brakuje mi tchu, ciężko się oddycha....rany, ciągle coś :/

@sariska jeśli chodzi o poród, to totalnie nie boję się bólu, bardzo chciałabym rodzić naturalnie, chociaż głupia naczytałam się o jakiś powikłaniach i dziwnych przypadkach :/ mimo wszystko bardziej obawiam się CC, a szczególnie znieczulenia i okresu rekonwalescencji, nie wyobrażam sobie , opiekować się maleństwem z rozciachanym brzuchem :/
Jej to Ty masz 100 przy 30 tyg, to ciekawe ile ja będę mieć w 30 ;). Nie czytaj o żadnych porodach tzn tych negatywnych, prawda jest taka, że trzeba nastawić się na ból, ale myśleć pozytywnie. Wszystko idzie sprawnie itp, a jeśli położna I lekarz są git to są jedne z najpiękniejszych chwil i tego nam wszystkim życzę. Byśmy rodziły w spokoju, bez powikłań i tak jak chcemy czyli SN lub CC...By pandemia się skończyła.
Współczuję pęknięcia krążka i operacji, ale chyba jest okno dajesz radę. Moja przyjaciółka w wieku 20 lat dostała zapalenie kregoslupa lędźwiowego i jeździ na wózku od 20 lat ... rehabilitacja nic nie dała.. A mówi, że była zima i zmarzła na przystanku.

Ja mam zadyszkę jak mi brzuch twardnieje, i wtedy cały mi spina, aż do żołądka. Wtedy się kładę i jakoś to jest :).

Miłej niedzieli. My Z dziewczynami robimy, leśny mech dla tatusia ;)
 
Jej to Ty masz 100 przy 30 tyg, to ciekawe ile ja będę mieć w 30 ;). Nie czytaj o żadnych porodach tzn tych negatywnych, prawda jest taka, że trzeba nastawić się na ból, ale myśleć pozytywnie. Wszystko idzie sprawnie itp, a jeśli położna I lekarz są git to są jedne z najpiękniejszych chwil i tego nam wszystkim życzę. Byśmy rodziły w spokoju, bez powikłań i tak jak chcemy czyli SN lub CC...By pandemia się skończyła.
Współczuję pęknięcia krążka i operacji, ale chyba jest okno dajesz radę. Moja przyjaciółka w wieku 20 lat dostała zapalenie kregoslupa lędźwiowego i jeździ na wózku od 20 lat ... rehabilitacja nic nie dała.. A mówi, że była zima i zmarzła na przystanku.

Ja mam zadyszkę jak mi brzuch twardnieje, i wtedy cały mi spina, aż do żołądka. Wtedy się kładę i jakoś to jest :).

Miłej niedzieli. My Z dziewczynami robimy, leśny mech dla tatusia ;)
Mam nadzieje , ze sytuacja z korona się opanuje do czerwca bo szczerze kilka dni w samotności nic fajnego w szpitalu jeszcze zależy jak samopoczucie po porodzie Brdzie 🤔i oby szpitali nie pozamykali 🤷‍♀️

O tak co do zadyszki to fakt mi jak twardnieje to tez ciężej dużo sie oddycha , z tymi teardnieniami to różnie moja macica jest mocno przewrazliwina i czasami nawet jak młody zaczyna swoje rewolucje w brzuszku to twardnieje 😋

Miłej niedzieli !😊
 
@Nerwicówka35 już bo nieważne czy poród naturalny czy cc... Oby się nie zarazić i żeby wszystko było ok z dzieciakami.. w ogóle to słyszałam że szczepienia są całkowicie wstrzymane?! Jak to wygląda u Was?
Ciekawe z czego wynika że brzuch jest mega wysoko albo mega nisko?! Mój jakbym miała ocenić to raczej nisko jest.. zależy to jakoś od położenia dziecka?

@JoannaMiki
Ja to chyba najbardziej to po bokach czuję. Czasem to nie daje żyć 😂 zwłaszcza w nocy, mam nadzieję że mi tak nie zostanie 😂 Rzadziej na dole. Jestem w 31 tygodniu.
U mnie tez po bokach czasami to czuje jakby po biodrach mnie smyral🤔 ja mam 28+4dni
Co do wysokości brzuszka to cholerka wie od czego to zależy może od budowy ciała kobiety 🤷‍♀️ Mój to raczej tez nisko i coooooraz większy 😋
Miałaś już usg 3trymestru?😊
 
Ja mam aspargin forte 4x2, twardnienia mnie nie bolą, tylko po prostu czuję się jakbym miała wybuchnąć ;). No troszkę mam przygód, stresów, A teraz jeszcze ten wirus. Ale staram się myśleć pozytywnie:). Pępek mi nigdy nie wyszedł ;) I teraz też nie. U mnie też najczęściej kopie po lewej poniżej pępka, a po prawej powyżej pępka ;), w okolicach żeber czasem i przeważnie jak siedzę ;).
🤔 to się teraz zastanawiam czy mi za małej dawki magnezu nie zaślepił 4x1🤷‍♀️ a twardnien to zależy oczywiście od dnia śle zdarza się po kilkanaście
 
Hej dziewczyny jestem w 28+2 dziś wieczorem zaczęłam odczuwać kłucie w macicy czy któraś tak miała? Żadnych innych dolegliwości tylko to
 
reklama
Do góry