reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny, miała któraś z Was problem ze zwolnieniem? Chodzę do ginka na NFZ, USG robię prywatnie u innego. Tam gdzie chodzę na NFZ z półtora miesiąca temu wręcz namawiali mnie na zwolnienie, odmówiłam bo chciałam uporządkować wszystko w pracy i przekazać obowiązki. Poinformowano mnie wtedy, że jak tylko zacznie mi praca ciążyć to mam od razu przyjść po zwolnienie. Zdecydowałam się żeby iść na zwolnienie od 2 stycznia, rozmawiałam wczoraj na ten temat w przychodni i usłyszałam, że ciąża to nie choroba i zwolnienia nie dostanę...
Mi z poczatku lekarz nie chciał dać zwolnienia i niecały tydzień po wizycie tak mi dokuczały bóle, że trafiłam na izbę... Po wizycie w szpitalu wzięłam l4 na tydzień od rodzinnego (mozna juz wziąć z kodem B) i w międzyczasie zapisałam sie na wizyte do gina, dostałam zwolnienie bez problemu. Jeśli źle się czujesz to masz prawo skorzystać ze zwolnienia, wytłumacz, że praca powoduje Twój dyskomfort lub złe samopoczucie.
 
reklama
Mi z poczatku lekarz nie chciał dać zwolnienia i niecały tydzień po wizycie tak mi dokuczały bóle, że trafiłam na izbę... Po wizycie w szpitalu wzięłam l4 na tydzień od rodzinnego (mozna juz wziąć z kodem B) i w międzyczasie zapisałam sie na wizyte do gina, dostałam zwolnienie bez problemu. Jeśli źle się czujesz to masz prawo skorzystać ze zwolnienia, wytłumacz, że praca powoduje Twój dyskomfort lub złe samopoczucie.
Koleżanka ma rację. Powiedz , że jesteś w ciąży osłabiona, szybciej się męczysz, jesteś senna i masz mdłości które Ci mają prawo dokucza c .
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłócia brzucha? Na środku podbrzusza? Wczoraj kilka razy poczułam w tych okolicach kłócie a raz ból był wręcz przeszywajacy i trwał dosłownie sekundę. Nie wiem czy powinnam się martwić czy to normlane😔 wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłócia brzucha? Na środku podbrzusza? Wczoraj kilka razy poczułam w tych okolicach kłócie a raz ból był wręcz przeszywajacy i trwał dosłownie sekundę. Nie wiem czy powinnam się martwić czy to normlane😔 wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie
Doskonale wiem o jaki rodzaj bólu Ci chodzi, chociaż u mnie nie był on przeszywający. Myślę, że to normalne, maluszek robi sobie miejsce.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłócia brzucha? Na środku podbrzusza? Wczoraj kilka razy poczułam w tych okolicach kłócie a raz ból był wręcz przeszywajacy i trwał dosłownie sekundę. Nie wiem czy powinnam się martwić czy to normlane[emoji17] wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie
Mamy:) też się martwiła ostatnio bo 2 dni z rzędu mocno kłuło, tak jak opisujesz, trzeciego już mniej i tego dnia miałam wizytę - wszystko ok. Gdyby ból stał się nie do zniesienia, albo pojawiła się do tego krew to leć na IP.
 
Próbowałam już tam wejść z przeglądarki w telefonie, z aplikacji i na lapku. Za każdym razem ten sam błąd. Pojawia się taka informacja: "Bardzo nam przykro, ale strona o takim adresie nie została odnaleziona. Być może pochodzi jeszcze z czasów starego forum? Nie wszystkie funkcje starego forum zostały przeniesione."
To napisz do aniaslu :)
 
reklama
Do góry