reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moim jedynym objawem ciążowym jest piękna cera, bo normalnie to prawie cały czas to tu, to tam coś mi wyskakuje. Czasem czuję się na brzuchu jakbym miała dostać niedługo okresu, piersi pobolewają mnie leciutko tylko kiedy je nacisnę. Powinnam się cieszyć, ale to jest dla mnie tylko kolejny powód do zmartwień.
 
reklama
Ja w ogóle nie mam mdlosci, bólu piersi nic kompletnie. Chyba, że za dużo zjem to mi nie dobrze, ale poza tym to nic. Mam nadzieję, że wszystko jest w porzadkui jakoś muszę dotrwac do piatku
Spokojnie, każdy ma inne objawy, odczucia. Moja przyjaciółka też w ogóle nie miała żadnych objawów ani dolegliwości w ciąży i wszystko było w porządku.
 
No to dobrze, że jesteś na zwolnieniu. Ja chcę iść od razu, boję się bardzo tych wszystkich chorób a ja często coś łapie od dzieciaków. Pracuję w państwowym żłobku więc kierowniczka nie ma nic przeciwko.
Witaj w klubie. Ja z kolei pracuje w przedszkolu - jestem wychowawca grupy 3 latków. Już ostatnio włączyłam z dużym przeziębieniem, najbardziej się boję chorób zakaźnych. Też pewnie długo nie popracuje.
 
Moim jedynym objawem ciążowym jest piękna cera, bo normalnie to prawie cały czas to tu, to tam coś mi wyskakuje. Czasem czuję się na brzuchu jakbym miała dostać niedługo okresu, piersi pobolewają mnie leciutko tylko kiedy je nacisnę. Powinnam się cieszyć, ale to jest dla mnie tylko kolejny powód do zmartwień.
U mnie tez cera rewelacja, żaden zabieg kosmetyczny nie dał mi takich efektów! A przez wahania hormonalne cere miałam totalnie rozwalona ... ;)
 
Hej kochane u mnie to jednak bedzie trzecia w zyciu biochemiczna, od kilku dni kreski na tescie nie ciemnieja, dalej sa bardzo delikatne. Znajac swoj organizm doskonale, po wielu tez poronieniach no i 2 biochemicznych jestem tego pewna ze do tygodnia przyjdzie okres. Trzymam kciuki za was wszystkie :) powodzenia i nudnych 9 miesiecy :)
 
Hej kochane u mnie to jednak bedzie trzecia w zyciu biochemiczna, od kilku dni kreski na tescie nie ciemnieja, dalej sa bardzo delikatne. Znajac swoj organizm doskonale, po wielu tez poronieniach no i 2 biochemicznych jestem tego pewna ze do tygodnia przyjdzie okres. Trzymam kciuki za was wszystkie :) powodzenia i nudnych 9 miesiecy :)
Bardzo mi przykro...
 
reklama
Zazdroszczę. Ja w ciąży z synem miałam przepiękna cerę, włosy, paznokcie. A teraz ? Wyglądam jakbym miała 13 lat. Czoło mam tak wysypane, codziennie jakiś nowy syf na twarzy , siostra jak mnie ostatnio zobaczyła to jej reakcja była tylko „o Boże...”. Czyżby tym razem córka ?
 
Do góry