reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Od pierwszych skurczu córkę 9h, z synkiem odeszły mi wody i 5h później już był a ostatni poród wspominam najlepiej, był bez oksytocyny i najmniej bolał. 3h od pierwszych skurczy synek był ze mną. Urodził się w worku owodniowym , salutujac rączką :-D Położna się śmiała, że pójdzie w ślady taty. Mój mąż jest żołnierzem:)

:) szkoda, ze nikt mu foty nie strzelił:)))
 
reklama
Ojej tak i na pewno będę chciała żeby mały nauczył się grać, nie będę zmuszać, ale chociaż żeby miał dodatkowy atut na wyrywanie lasek [emoji23]
A i zawsze fajnie móc akompaniować sobie śpiewając ulubioną kołysankę[emoji6]
Ja studia wspominam super, ale pod kierunkiem prof. Pobłockiej nie mogło być inaczej [emoji173]
Fajnie, że pomimo wyboru innej ścieżki zawodowej masz kontakt z instrumentem. :))))

...no i możemy lulać do snu nasze Dzidziolki [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Powiem Wam dziewczyny, że ostatnio tak ogólnie jestem jakaś zmeczona bardziej. Nie wiem z czego to wynika. Najchętniej bym leżała i tylko czytała, nawet pisać mi się nie chce. Któraś też tak ma?
Ja :( ciągle zmeczona jestem.
Aaa dziewczyny i po jednym dniu domowej kuracji gardlo mi odpuscilo! Bez ciazy bym sie z tym borykala z tydzien
 
Ojej tak i na pewno będę chciała żeby mały nauczył się grać, nie będę zmuszać, ale chociaż żeby miał dodatkowy atut na wyrywanie lasek [emoji23]
A i zawsze fajnie móc akompaniować sobie śpiewając ulubioną kołysankę[emoji6]
Zazdroszcze Wam! Moj synek mam nadzieje, ze nie ma traumy przez moje kołysanki, ale byl moment, ze tylko jak śpiewałam to zasypiał :)
 
A przypomnisz co robiłaś? Tak na przyszłość;P
W zasadzie niewiele. Cały dzień pilam herbate z miodem i cytryna.
Wylilam wode z miodem i cytryna i zrobilam plukanke z soli plus psiknelam do gardla argentin to bezpieczne w ciąży teraz syn dostal na angine.
Bol mialam naprawde ostry i raczej rozwineloby się normalnie w angine
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, że ostatnio tak ogólnie jestem jakaś zmeczona bardziej. Nie wiem z czego to wynika. Najchętniej bym leżała i tylko czytała, nawet pisać mi się nie chce. Któraś też tak ma?
Ja też ciągle jestem zmęczona. Jak już mam ochotę coś zrobić, to zaraz nie mam siły. Szybko się męczę. Chociaż teraz jest chyba lepiej niż było w 1 trymestrze.
 
Do góry