reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej. Jestem po wizycie. Na bóle podbrzusza powiedział, że takie jak ja mam są wpisane w ciążę bo się rozciąga. Sprawdził wyniki prenatalnych powiedział, że dobrze wyszły. Okazało się, iż będzie chłopak więc z mojej Poli nici. Zmartwilam się tylko bo cytologia nie wyszła. Cytoliza wyszła i jakieś globulki dostałam, ale się rozczytać nie mogę co to.
Super a dla chlopca imię wybrane?
U mnie moze bedzie Pola jak nie Ula ;)
 
reklama
Trzymam Kamila cały czas!!! Uda się wkoncu!
Teraz moge podziekowac !!! [emoji16] chyba znalezlismy idealne dla nas [emoji7] teraz tylko wszystko w tym miesiacu ogarnac i w lutym juz bedziemy mieszkać sami !!! [emoji7][emoji7] nawet nie wiecie jak sie cieszę !!
To jestem ciekawa co mi powie diabetolog. Dostałam skierowanie od gina bo wynik na czczo był 102,reszta wyników w normie. Zresztą powiedział że sam nie wie co mi powiedzieć na ten temat. Że to zależy od diabetologa jak on to zinterpretuje. Dieta jak dieta. Straszna nie jest, nawet wskazana. Bardziej obawiam się kłucia codziennego.
do klucia idzie sie przyzwyczaić [emoji6] mowie ci to ja, osoba ktora boi sie igieł [emoji12]
Hey Mamusie, ja po wizycie u gina, z Dzidzia wszystko ok. :D Pytalam o czucie ruchów, lekarz mówił,ze to różnie jest, ale 16+4 to faktycznie czulam ruchy. Lozysko mam na tylniej ścianie. 21.01 badania polowkowe. Z moja tarczyca (4,66)koniecznie do endokrynologa na konsultacje i mam brac hemoffer na hemoglobine.:-D
Super ze wszystko dobrze [emoji8][emoji8]no i do endo jak najszybciej bo musisz zaczac zabijać to tsh. Gin ci nie przepisał od razu czegoś ?
 
Mnie również brzuch zaczął twardnieć. Dostałam zwolnienie do 20. Mam brać magnez, doraźnie nospę.
Ja rozszerzalam dietę tydzień przed zakończeniem 6 miesiąca, na początku warzywa. Polecam stronę 1000 pierwszych dni dziecka, są tam rady dotyczące diety dziecka, rozszerzania diety, podręczniki do ściągnięcia. Ja miałam największy problem ile dawać noworodkowi mm, bo na początku nie miałam pokarmu. Przez pierwszy miesiąc karmilam mieszanie i dopiero przeszłam na kp. W szpitalu każdy mówił inaczej, położna, która przychodziła do domu też inaczej. Ciągle się martwilam czy nie głodzę dziecka.
 
Dokładnie trzeci chłopiec! Na początku bylam zdezorientowana bo wcześniej dwa razy slyszalam ze dziewczynka ale już to do mnie dotarło [emoji3]
Ciesze sie że zdrowo rośnie 220 gram. Dzisiaj 17+4 z om. Teraz czekam na prenatalne 7.02

Super:) u mnie tez z dziewczynki chłopaczek się zrobił, tylko to drugi :)
 
Dajcie mi jeszcze chwilę i pokaże ten mój bebzonek. Nie wiem czy przesadzam, ale jak napewno większy niż większości tutaj.
Patrząc w jakim tempie u mnie waga rośnie to 25kg śmiało przewiduje. I widzisz cenna informacja o brzuchu po porodzie. Myślałam, że prawie znika a nie dopiero jak macica się obkurczy. Powiem Ci szczerze, że przerażają mnie te tematy poród, polog. Jeszcze chwilę mam na oswajanie się i z Wasza pomocą może nie będzie tak strasznie.

Będzie dobrze :)))) ja tez się boje porodu i połogu trochę tez w sumie
 
Gratulacje Syna, a jak się Zapatrujesz? Wolalabys corcie? super ze badania dobrze! Po lekach napewno bedzie wszystko dobrze:biggrin2:
Chciałam córkę bo u mnie w rodzinie same chłopaki. Poza tym mój tż ma dla chłopca wybierać imię i mi teraz nie ustąpi. Mam nadzieję że następna cytologia dobrze wyjdzie.
No to gratuluję syna!:) a globulkami szybko wyleczysz:)
Dziękuję:) oby szybko zadziałało
Najważniejsze, że chłopak zdrowy!!! Cieszyć się! :):)
Tak to przede wszystkim.
Super a dla chlopca imię wybrane?
U mnie moze bedzie Pola jak nie Ula ;)
Facet ma wybrać . Ja bym chciała Franciszek Jan. Ale pewnie nie ustąpi mi.
 
Ja nie chce Was straszyc :) tylko ja serio bylam mega zdzwiona jak zobaczylam brzuch. Tyle ze na prawdę bardzi szybko sie skurczyl wiec to byla wlasnie ta macica nawet lekarz na obchodzie codziennie sprawdzal jak sie obkurcza.
No i oczywiscie co zrobilam? Mezowi kazalam przywiezc swoja sukienke sprzed ciazy w dzien wypisu i okazalo sie ze wygladam nieco kiepsko cud ze sie zmiescilam :)

Hahaha:)
Musiałaś niezłe wyglądać:*
 
reklama
Super:) u mnie tez z dziewczynki chłopaczek się zrobił, tylko to drugi :)
A już jakos mysle że moze lepiej tak [emoji3] synek starszy sie cieszy A on w sumie tak bardzo chciał rodzeństwo. Byle tylko zdrowy i zeby mial kolo 3 kilo nie więcej bo boję się porodu. Z imieniem jedynie problem.a Ty masz juz jakis typ?
 
Do góry