reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja używałam sporadycznie jak bylo bardzo gorąco i najmłodszej pupa się odparzyla. Nic po tym jej nie było. A na co dzień Sudocre.m
 
Też muszę o tym wspomnieć, bo czasem jak mnie złapie to aż oddech ciężko złapać. [emoji17] Poza tym to moje częste stawianie się macicy też jest niepokojące.
koniecznie trzeba zglosic..... oni na pewno cos poradza.. jestem w szoku moj maz zaprasza mnie na kolacje. chyba trzeba od cZasu do czasu pierdyknac focha [emoji14]
 
Zrobiliśmy z mężem zakupy (matko jakie tłumy) bez dzieci na szczęście, zjadłam torcik hiszpański (smak z liceum..jem tylko jak jestem u mamy, z tej samej cukierni co 15lat temu :p ), zrobilam koreczki na wieczór, zupę dla dzieci i mam teraz lezakowanie :-D :-D :-D
Strasznie słaba i gruba się dziś czuję...od nowego roku muszę bardziej zadbać o zdrowe jedzenie i więcej ruchu, bo inaczej będę taką ociężałą kulką aż do czerwca :-\
A tak w ogóle to muszę się pozalic: spotkalam dziś chłopaka z którym coś tam (krótko ale burzliwie) łączyło mnie 14lat temu i tak się cieszyłam, że juz jechałam w aucie (raczej mnie nie widział), że przypadkiem nie natknęłam się na niego na chodniku...chód kaczki, bez makijażu, objedzona torcikiem...Muszę zacząć bardziej o siebie dbać, dla samej siebie oczywiście ;-)

:))) musimy rzeczywiście pamiętać o tym wszystkie zeby się nie objadać za mocno i trochę ruchu każdej jest potrzebne:)
Ja mam dzisiaj tak jak i Ty, bez make up, czuje się gruba i jakoś nie mam ochotę na Nasza imprezkę sylwestrowa. No ale na szczęście Pianistka1991 trochę zmobilizowała i niech stracę.... wejdę pod prysznic;), a potem umaluje się i ubiorę jak człowiek, a nie ten dres cały dzień : D
 
Dziś byłam u ginekologa i powiedziała mi że jest za mało wód plodowych. Czy któraś z Was miala taki przypadek? Kazała mi przyjść za 10 dni i do tego momentu pić dużo wody i zobaczymy czy będzie poprawa jak nie to okaże się co dalej ale nastraszyła mnie trochę do tego doczytalam w internecie

Nie czytaj i pij dużo wody naprawde
 
Pozdrawiamy z myszka [emoji173]
Screenshot_2018-12-31-13-15-06.jpeg
 
Dziś byłam u ginekologa i powiedziała mi że jest za mało wód plodowych. Czy któraś z Was miala taki przypadek? Kazała mi przyjść za 10 dni i do tego momentu pić dużo wody i zobaczymy czy będzie poprawa jak nie to okaże się co dalej ale nastraszyła mnie trochę do tego doczytalam w internecie
Kurcze to niedobrze pij duzo wody a nawet innych płynów to powinno sie unormowac.
Kurcze ja sie dziwie ze w pierwszej ciazy wszystko z wodami mialam ok bo bardzo malo pilam.
Teraz jak przeczytalam o Twoim problemie to odruchowo siegnelam po butelke.
Trzymam kciuki!! Na pewno bedzie poprawa.za 10 dni :)
 
reklama
Piłam do tej pory 1,5 litra i tak właśnie lekarz mi powiedziała że trzeba ze 3 litry wypijac
zmuszaj się koniecznie, ja też mam z tym problem, ale stawiam sobie rano 2 butelki 1,5l wody i staram się wypić mąż mnie pilnuje, czasem dodaje cytryny. Ciężko mi jakoś wchodzi woda, a to dziwne bo przed ciąża piłam non stop. Myśl, że to dla dzieciątka [emoji6]
:))) musimy rzeczywiście pamiętać o tym wszystkie zeby się nie objadać za mocno i trochę ruchu każdej jest potrzebne:)
Ja mam dzisiaj tak jak i Ty, bez make up, czuje się gruba i jakoś nie mam ochotę na Nasza imprezkę sylwestrowa. No ale na szczęście Pianistka1991 trochę zmobilizowała i niech stracę.... wejdę pod prysznic;), a potem umaluje się i ubiorę jak człowiek, a nie ten dres cały dzień : D
Ja idę do znajomych, a mam strasznego lenia, najbardziej się boję, że się wynudzę. To moja pierwsza wizyta na imprezie bez alkoholu, chyba tam zasnę, najwyżej będę żarła zrobiłam pierogi odsmażane, humus z czipsami z ciecierzcycy i sałatka z tuńczyka. A najbardziej cieszę się na zjedzenie flaczków, marzę o nich od dawna [emoji7]
 
Do góry