reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Nieee [emoji12] bedzie Dagmara Antonina [emoji4]
Ładnie:-) a nawet bardzo ładnie :-) jeśli u mojego dziecka męski wyrostek płciowy zamieni się w pochwę (w co chyba wierzy już tylko moja córka) będzie Łucja (alternatywa Ludwika Maria ;-) ).

Miałam ambitny plan na poszukiwanie bezalko wino lub szampana...ale tłumy w sklepach oslabily mój zapał. Musi bavaria wystarczyć. Za to mam fajny smak: imbir z limonka, smaczne połączenie i nie jest tak słodka jak inne smakowe piwa.
 
ja tez zaopatrzylam sie w pikolo i 1 piwo 0% [emoji14] zlapalal mnie strasznie bolacy skurcz prawego uda hmmm ciekawe czemu tak? [emoji848]
 
reklama
Dziś byłam u ginekologa i powiedziała mi że jest za mało wód plodowych. Czy któraś z Was miala taki przypadek? Kazała mi przyjść za 10 dni i do tego momentu pić dużo wody i zobaczymy czy będzie poprawa jak nie to okaże się co dalej ale nastraszyła mnie trochę do tego doczytalam w internecie
 
Do góry