reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Eh rozmiar 34 [emoji849] ponad 4lata temu po porodzie jeszcze wychodziłam a potem cos sie popsulo [emoji849] teraz nosze 38/40 [emoji849] dzisiaj powiedzialam tz ze lipcu/sierpniu zapisuje sie na silke i w weekendy bede chodzić [emoji123] mam nadzieje ze wroce do moich 50kg [emoji123][emoji123]

Bylismy właśnie oglądać mieszkanie, fajne ale dosc male [emoji849]
We wtorek mamy ogladac inne, wieksze w takiej samej cenie wynajmu [emoji57] wszystko fajnie tylko kwota kaucji troche duza mi sie wydaje [emoji849] no ale umeblowane ze wszystkim [emoji848] moj tz twierdzi ze w razie czego nie będziemy mieli problemu i nie trzeba bedzie wszystkich rzeczy wozić bo to tez troche by kosztowalo[emoji849]ale troche mi szkoda zostawić albo oddac meble ktore kupilismy [emoji849] tym bardziej ze za jakis czas i tak będziemy musieli kupywac jak bedziemy juz miec swoje mieszkanie [emoji849] a te wszystkie szafy, meble kupic nam sie udało w takiej smiesznej cenie ze obawiam sie ze drugi raz na takie nie trafimy [emoji849]
 
To ja startowalam z 65 a na dzien dzisiejszy mam 65,9 a brzuch taki wielki ze nie ogarniam jakim cudem mam niecaly kilogram na plusie[emoji848]
 
Eh rozmiar 34 [emoji849] ponad 4lata temu po porodzie jeszcze wychodziłam a potem cos sie popsulo [emoji849] teraz nosze 38/40 [emoji849] dzisiaj powiedzialam tz ze lipcu/sierpniu zapisuje sie na silke i w weekendy bede chodzić [emoji123] mam nadzieje ze wroce do moich 50kg [emoji123][emoji123]

Bylismy właśnie oglądać mieszkanie, fajne ale dosc male [emoji849]
We wtorek mamy ogladac inne, wieksze w takiej samej cenie wynajmu [emoji57] wszystko fajnie tylko kwota kaucji troche duza mi sie wydaje [emoji849] no ale umeblowane ze wszystkim [emoji848] moj tz twierdzi ze w razie czego nie będziemy mieli problemu i nie trzeba bedzie wszystkich rzeczy wozić bo to tez troche by kosztowalo[emoji849]ale troche mi szkoda zostawić albo oddac meble ktore kupilismy [emoji849] tym bardziej ze za jakis czas i tak będziemy musieli kupywac jak bedziemy juz miec swoje mieszkanie [emoji849] a te wszystkie szafy, meble kupic nam sie udało w takiej smiesznej cenie ze obawiam sie ze drugi raz na takie nie trafimy [emoji849]
Tez nie chciałabym pozbywać się mebli, które sami kupiliśmy. Tym bardziej, że macie widoki na. Własne m. Szkoda poprostu. Wiadomo można coś dokupić, wymienić, ale kupować wszystko na już to nie lada wydatek byłby. Nasz budżet by tego nie wytrzymał. ;);)
 
Szkoda slow na takich ludzi [emoji849]

Moja siostra od dawna ciagle musiała sie z takimi tekstami krytyką i spojrzeniami spotykać, ma 4 dzieci 20,18,15,12lat [emoji6]miala by jeszcze 3 gdyby niestracila..
Co by wtedy gadali [emoji849]
Znajoma z ktorą pracowałam na parę która ma 3 dzieci powiedziała dziecioroby :/ a sama ma 2
 
To ja startowalam z 65 a na dzien dzisiejszy mam 65,9 a brzuch taki wielki ze nie ogarniam jakim cudem mam niecaly kilogram na plusie[emoji848]
Może być tak że się okaże po porodzie że ważysz mniej niż przed ciąża :)

Ja mam dobre 3,5 kilo na plusie.... Niby to już 19 tydzień ale i tak uważam że to za dużo chyba...
 
reklama
Tez nie chciałabym pozbywać się mebli, które sami kupiliśmy. Tym bardziej, że macie widoki na. Własne m. Szkoda poprostu. Wiadomo można coś dokupić, wymienić, ale kupować wszystko na już to nie lada wydatek byłby. Nasz budżet by tego nie wytrzymał. ;);)
No właśnie tak troche mi szkoda sie tego pozbywac, biurka, szafy, lozka [emoji849] no ale w sumie troche rozumiem tz ze nie chce mu sie tego ogarniac bo tak to by musial to wszystko znosic z 4 pietra z jakimis kolegami, do tego transport tego wszystkiego te 350km [emoji849] no nie wiem, poki co musimy sie zdecydowac na jakies mieszkanie i wtedy będziemy myslec [emoji849]
 
Do góry