reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja pierdziele jakis do dupy ten dzien mi sie wydaje [emoji849]
Dzwonilam do jednej przychodni to nie robia tu jeszcze tych badań, w innej mam dzwonic dopiero za dwa tygodnie sie umówić na skonczony 20tc[emoji849]
Jakas taka rozbita dzis jestem [emoji849] w sumie nie wiem czemu ale siedze i placze piszac tego posta [emoji849] walnijcie mnie plisss[emoji58]
Walnąć to moze lepiej nie...bo za bardzo mnie dzieci wkurzają (bija się i krzyczą non stop...jak ja wytrzymam te święta :'( ), więc za dużo we mnie złości ;-) Odetchnij głęboko, zjedz dobry obiad i od razu będzie lepiej :-)
 
reklama
Ja pierdziele jakis do dupy ten dzien mi sie wydaje [emoji849]
Dzwonilam do jednej przychodni to nie robia tu jeszcze tych badań, w innej mam dzwonic dopiero za dwa tygodnie sie umówić na skonczony 20tc[emoji849]
Jakas taka rozbita dzis jestem [emoji849] w sumie nie wiem czemu ale siedze i placze piszac tego posta [emoji849] walnijcie mnie plisss[emoji58]
Ja też jeszcze na polowkowe nie jestem zapisana! Zapisze sie dopiero na nastepnej wizycie 16.01
Głowa do góry :) daj sobie czas po świętach to wszystko ogarniesz
 
Witam wszystkie dwupaczki :)
U mnie przedświąteczna gonitwa prawie zakończona :)
Prezenty już wszystkie zapakowane :) choinka ubrana :) dom „prawie” posprzątany :)
Kochane mam pytanie co wasi lekarze mówią o lataniu samolotem na początku 2 trymestru? Mamusie które już w ciąży były, czy któraś z was podróżowała w ciąży samolotami ?

Ja wczesniej w ciazy nie bylam ale teraz w 10 tc lecialam dwa razy w delegacje i nic zlego sie nie dzialo. Chociaz podobno czesc lekarzy odradza ale w pierwszym trymestrze glownie.
 
Ja pier [emoji34][emoji34] szukam dzis od rana mieszkania, i juz mam nerwy [emoji34] pytam grzecznie o dane mieszkanie a baba mi z tekstem aaa bo wie pani ja to mam tyylu chętnych i nie wiem na kogo sie zdecyduje ale jak zgodzi sie pani na wyższy czynsz to juz jutro mozemy podpisac umowe i wtedy wszystko wyjaśnię...[emoji849]
Ehh poki co mam dwa na oku, jedno jutro jedziemy oglądać a z drugiego czekam na telefon od babki kiedy bedziemy mogli podjechać [emoji57] trzymajcie kciuki zebysmy dobrze trafili [emoji120]
Uwielbiam byc u tz rodziców, uwielbiam ich ale brakuje mi wiekszej swobody [emoji849]

A jak dzwonisz i mowisz ze mieszkanie dla rodziny z dzieckiem to nie robia problemu? Moi znajomi strasznie dlugo przez to szukali, wynajmujacy czesto obawiaja sie rodzin z dziecmi.
 
Dziewczyny ponawiam pytanko ;)
Któraś z mam ma jakieś doświadczenie z podróżami samolotem w 2 trymestrze?
Albo jakieś opinie lekarzy w tym zakresie !?:)
 
Mi mój ginekolog kazał dzwonić i się umówić na polowkowe w 17tc [emoji3526] a gdzie robiłaś prenatalne? Masz darmowe?
Ja teraz jestem w 17tc[emoji849]
Prenatalne robiłam na nfz jeszcze tam u nas, tzn w Nowej Soli. Niby jest ten program darmowy tutaj ale ja chyba wole pojsc prywatnie. Dla mnie to bardzo wazne badanie bo dokladnie ocenia sie serduszko i wole zeby bylo to zrobione prywatnie, bede sie czuc bezpieczniej,przez dobrego doswiadczonego lekarza..[emoji849]
Poki co teraz dzwonilam do Żor Do sonomedico no i wlasnie tam kazala mi dzwonic w skonczonym 18tc (18+0) a chce jeszcze zadzwonic do Raciborza do dr Gołebiowskiego
Walnąć to moze lepiej nie...bo za bardzo mnie dzieci wkurzają (bija się i krzyczą non stop...jak ja wytrzymam te święta :'( ), więc za dużo we mnie złości ;-) Odetchnij głęboko, zjedz dobry obiad i od razu będzie lepiej :-)
Haha mowisz ze moglo by byc zle ? [emoji23]
Ja z moim mlodym dzis od rana tez juz ledwo daje rade, serio...
Wszystko wszystkim ale ja juz chce miec jakies nasze mieszkanko bo jak on jest na codzien z dziadkami to jest dramat wie ze przy nich moze na duzo wiecej sobie pozwolic a potem zero sluchania sie mnie [emoji849]
Ja też jeszcze na polowkowe nie jestem zapisana! Zapisze sie dopiero na nastepnej wizycie 16.01
Głowa do góry :) daj sobie czas po świętach to wszystko ogarniesz
Ehh ja po prostu chcialabym miec juz wszystko na juz gotowe..[emoji849]
 
A jak dzwonisz i mowisz ze mieszkanie dla rodziny z dzieckiem to nie robia problemu? Moi znajomi strasznie dlugo przez to szukali, wynajmujacy czesto obawiaja sie rodzin z dziecmi.
Jeden facet krecil nosem ale w sumie zgodzil sie, byle by zwierzat nie bylo [emoji6]
W tym na ktore mam najwieksze nadzieje to facet od razu zapytal o dzieci i nie ma problemu.
 
reklama
Ja teraz jestem w 17tc[emoji849]
Prenatalne robiłam na nfz jeszcze tam u nas, tzn w Nowej Soli. Niby jest ten program darmowy tutaj ale ja chyba wole pojsc prywatnie. Dla mnie to bardzo wazne badanie bo dokladnie ocenia sie serduszko i wole zeby bylo to zrobione prywatnie, bede sie czuc bezpieczniej,przez dobrego doswiadczonego lekarza..[emoji849]
Poki co teraz dzwonilam do Żor Do sonomedico no i wlasnie tam kazala mi dzwonic w skonczonym 18tc (18+0) a chce jeszcze zadzwonic do Raciborza do dr GołebiowskiegoHaha mowisz ze moglo by byc zle ? [emoji23]
Ja z moim mlodym dzis od rana tez juz ledwo daje rade, serio...
Wszystko wszystkim ale ja juz chce miec jakies nasze mieszkanko bo jak on jest na codzien z dziadkami to jest dramat wie ze przy nich moze na duzo wiecej sobie pozwolic a potem zero sluchania sie mnie [emoji849]Ehh ja po prostu chcialabym miec juz wszystko na juz gotowe..[emoji849]
Ja robiłam w Gyncentrum w Katowicach i to jest ten program unijny[emoji4] Pani doktor wszystko omawiala ze szczegolami i długo robiła usg wszystko dokładnie. Jestem bardzo zadowolona [emoji4]
 
Do góry